Rafał Mroczek pochwalił się akcją charytatywną, do której przyłączył się z córką

Rafał Mroczek nie ukrywa, że ojcostwo jest dla niego niezwykle ważne. Czasem więc dzieli się z internautami chwilami spędzonymi z córką. Tym razem aktor pochwalił się akcją charytatywną, do której przyłączył się z małą Zosią. Jej gest zrobił także wrażenie na jego fanach.

Rafał Mroczek jest ukochanym Joanny Skrzyszewskiej i ojcem 3-letniej Zosi. Dumny tata często pokazuje, że rodzina jest dla niego bardzo ważna. Obserwując go w mediach społecznościowych, nie da się nie zauważyć, że aktor bierze czynny udział w wychowaniu córki.

Niedawno w mediach społecznościowych fani Rafała Mroczka mieli okazję obejrzeć nagranie z samochodu, na którym aktor opowiedział o niezwykłym geście jego córki. Pochwalił się nim w sieci. Postawę 3-latki docenili także obserwujący go w sieci internauci.

Rafał Mroczek z córką przekazali zabawki chorym dzieciom
Rafał Mroczek opublikował na Instagramie nagranie prosto z samochodu. Aktor nagrał siebie i swoją córkę w drodze do Urzędu Gminy na warszawskiej dzielnicy Wawer. Pokazał też samo przekazanie wybranych przez siebie i Zosię zabawek. Tym samym rodzina Rafała Mroczka przyłączyła się do akcji na rzecz chorych dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka.

Zasady akcji, do której dołączył Rafał Mroczek i jego córka są bardzo proste. Polegają na zbiórce nowych, bez śladów użytkowania pluszaków, które zostaną przekazane chorym dzieciom. Rafał Mroczek w poście na Instagramie wyjaśnił szczegóły akcji. Skomentował też postawę i zaangażowanie swojej córki.

„Duma mnie rozpiera! Dzisiaj moja Zosia oddała pluszaki, które czekały w szafie, aż je przytuli. To były jej nierozpakowane prezenty, postanowiła je oddać chorym dzieciom. Dzisiaj pokazała, jak można się dzielić” – napisał na Instagramie.

„Mieszkańcy Wawra zachęcamy Was do akcji. Pudełko na pluszaki (tylko z metkami) można znaleźć w Urzędzie Gminy Wawer. Zostaną one przekazane chorym dzieciom do Centrum Zdrowia Dziecka” – dodał.

Fanom Rafała Mroczka bardzo spodobała się postawa jego córki, a także sposób, w jaki aktor i jego żona ją wychowują. Oni również uważają, że empatii i chęci pomocy innym należy uczyć od najmłodszych lat.

„Szacun dla rodziców. To rodzice tak pięknie kształtują własne dzieci”, „Super sprawa. Wspaniała córcia”, „Piękny gest. Brawo Zosia”, „To wielkie z Pana strony, żeby uczyć dzieci od małego dzielenia się z innymi. Dobro zawsze wraca”, „Dobre serduszko ma. Wychowanie też robi dużą robotę. Oby tak dalej, bądźcie inspiracją dla innych ludzi” – mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Rafał Mroczek daje małej Zosi dobry przykład. Nic więc dziwnego, że jego córka podobnie jak jej dumny tata, już od najmłodszych lat bierze udział w akcjach charytatywnych.

źródło: plejada.pl