Pytanie za 5 000 złotych, o hicie, który śpiewała cała Polska. Niespodzianka w „Мilionerzy”

W kolejnym odcinku programu „Milionerzy” ponownie pojawiło się pytanie związane z muzykiem. Jak sobie z nim poradziła uczestniczka?

Emitowany na antenie TVN show prowadzony jest niezmiennie przez Huberta Urbańskiego.

Program okazał się przebojem stacji, a każda kolejna edycja przyciąga tłumy chętnych do gry o milion oraz wielu widzów przed telewizory. Nowe odcinki „Milionerów” ruszyły wraz ze startem wiosennej ramówki TVN.We wtorek (30 kwietnia) Justyna Kwaśniewska z Lipna usłyszała muzyczne pytanie za 5 tys. zł: „Dokończ fragment piosenki: ‚Weź nie pytaj, weź się przytul, weź tu ze mną, weź tu bądź. Weź nie młodniej, weź się starzej…”.


Do wyboru były następujące odpowiedzi: „weź na grobie ze mną siądź”, „w moim życiu dziel i rządź”, „razem ze mną idź krok w krok” i „powędrujmy w świata mrok”.
Uczestniczka nie mogła sobie przypomnieć, kto jest autorem tego przeboju, ale bez problemu wskazała poprawną odpowiedź „razem ze mną idź krok w krok”, wygrywając 5 tys. zł.
„Weź nie pytaj” to ubiegłoroczny przebój Pawła Domagały, który od połowy czerwca 2018 r. zanotował już ponad 94 mln odsłon.

Pani Justyna wygrała już 75 tys. zł i z kompletem trzech kół ratunkowych będzie kontynuować grę w środę (1 maja).
„Milionerzy” są emitowani od poniedziałku do czwartku o 20.55.

źródło: muzyka.interia.pl