Publiczność śmieje się z 40-latka na scenie. Jednak gdy zaczyna śpiewać, zamyka usta wszystkim

Nagranie, którym chcę się z wami podzielić, chwyciło mnie za serce.

Główny bohater tego filmiku – Thomas Crane, wystąpił w programie ‘Australia’s Got Talent’ i jest najlepszym dowodem na to, że takie programy mają sens.

40-letni Szkot pracuje jako monter anten, ale po pracy zamienia się w wyjątkowego artystę. Występuje przed równie wyjątkową publicznością – swoją żoną. Ale robi to w pełni profesjonalnie, na scenie, z oświetleniem, a nawet maszyną do produkcji dymu. A wszystko odbywa się w ich domu w Australii.

Thomas w końcu postanowił podzielić się swoim talentem z innymi i wziął udział w popularnym programie “Australia’s Got Talent”. Tym razem musiał zmierzyć się z o wiele większą publicznością.

Śmiech publiczności

Publiczność zareagowała śmiechem, gdy 40-latek powiedział jury, że występuje w swojej kuchni. Jednak jak to często ma miejsce w takich programach, dość szybko okazuje się, że nie należy oceniać książki po okładce. Gdy Tomas zaczął śpiewać, nikomu nie było do śmiechu.

Szkot nie tylko przypomina z wyglądu swojego muzycznego idola Freddiego Mercury, ale także bardzo podobnie do niego śpiewa. W programie Thomas zaprezentował utwór “The Great Pretender”.

Sukces

Wygląda na to, że kuchenne występy się opłaciły. Wszyscy członkowie jury byli na TAK i Thomas pewnie dostał się do kolejnego etapu.

Nagranie z jego występem trafiło do sieci i zostało obejrzane ponad 16 milionów razy!

Uwielbiam takie występy, gdy niedoceniany i wyśmiewany uczestnik dosłownie miażdży swoim wykonaniem pierwszą ocenę publiczności.

Thomas jest tego najlepszym przykładem. Mam nadzieję, że uda mu się zaistnieć i częściej śpiewać przed dużą publicznością!

źródło: pl.newsner.com