Przybłąkany kotek podbiegł do pewnej pary, miaucząc żałośnie – przyprowadził ze sobą siostrę

Malutki kotek pojawił się w pobliżu domu jednej pary, miaucząc żałośnie, ale nie przyszedł sam.

 

Mały zbłąkany kotek podbiegł do pary wczoraj wieczorem, gdy przyszedł się do ich domu w Zachodniej Wirginii.

„Mój chłopak był na zewnątrz, kiedy kotek podbiegł do niego z alei za naszym domem. Miauczał głośno, był brudny i zapchlony ”- mówi Hanna.

Hanna również wyszła i zobaczyła kotka płaczącego i mruczącego non-stop. Gdy tylko go złapała i zamierzała wrócić do domu, usłyszała za sobą tupot małych łapek.

„Odwróciłam się i zauważyłam, że jego siostra biegnie w moim kierunku z dużą prędkością. Złapałam ją i zaniosłam kociaków do środka.

 

Kocięta (o imieniu Feon i Yara) były w złym stanie, pchły gęsto pokrywały ich maleńkie ciała. Chłopak z dziewczyną, miłośnicy zwierząt, właściciele zwierząt domowych, zaczęli je myć, próbując pozbyć się wszystkich irytujących pasożytów. Po kilku kąpielach dali kociętom jedzenie i zapewnili ciepłe łóżko do odpoczynku.

Kotka Yara natychmiast zaczęła jeść i się bardzo ożywiła, ale jej brat Feon miał pewne trudności.

W pewnym momencie w środku nocy zaczął bardzo szybko słabnąć i stał się wyjątkowo ospały. Hannah owinęła go ręcznikiem i ogrzewała za pomocą poduszki grzewczej. Zachęcała go, normalizując bilans wodny za pomocą płynu.

„Co kilka minut przykładałam syrop cukrowy na jego dziąsła. Po około 45 minutach wyzdrowiał. Nie trzeba dodawać, że wypłakałam wszystkie łzy” – wspomina Hanna.

Feon usiadł, zaczął miauczeć, a nawet próbował wydostać się z łóżeczka z nową energią. Dzielny chłopiec nie poddał się i ostatecznie pokonał szczyt choroby.

„Mruczał tak głośno, kiedy go podnosiłam. Chociaż ostatniej nocy był tak słaby, zachował swój potężny ryk ”- mówi Hannah.

Następnego ranka kocięta wracały do zdrowia. Jedli dobrze i stawali się silniejsi z każdą godziną.

„To było co najmniej jak kolejka górska. Na początku myślałem, że Yara nie przeżyje nocy. Potem Feon mnie przestraszył. Ale teraz oboje są zajęci jedzeniem i stają się zdrowymi kociętami.”

Feon bardzo elegancko chwycił swoją butelkę i odtąd jadł jak mistrz. „Dawałam mu jedzenie dla dzieci, kurczaka z rosołu. Dziś czuje się znacznie lepiej.”- mówi Hanna.

„Miauczy i wczepia się we mnie jak w drzewo. Yara nadal pochłania jedzenie, jakby nigdy go nie widziała.”

Obejrzyj kocięta w tym filmie:

Puszysty brat i siostra otrzymują całodobową opiekę w przytulnym domu, w kręgu kochających ludzi, którzy zawsze będą rozpieszczać.

„Feon jest uzależniony od butelki z mlekiem dla kociąt”.

Pies Hanny, zwany Wujem Brucem, również przyszedł, aby zaoferować swoją przyjaźń.

„Wujek Bruce nie opuszcza ich na krok, ciągle się nimi opiekuje”.

Kiedy para znalazła wczoraj kocięta, były głodne, brudne i zapchlone.

„Teraz są szczęśliwe i najedzone po pysznym posiłku z mlekiem”, mówi Hanna.