Przez prawie miesiąc słoń stał w jednym miejscu. Przyjaźń została poddana ciężkiej próbie

The Elephant Sanctuary w stanie Tennessee w USA to miejsce gdzie słonie mogą spokojnie spędzić swoje ostatnie lata życia. Są pod dobrą opieką i mają ogromny teren na którym mogą swobodnie chodzić. Założyciele tego miejsca robią wszystko by słonie mogły spokojnie spędzić tutaj starość.

Słonie są z natury bardzo społecznymi zwierzętami, dlatego każdy słoń w tym rezerwacie ma swojego najlepszego przyjaciela z którym się nie rozstaje. Jednak najbardziej nietypową parą przyjaciół jest 35-letnia słonica Tara oraz urocza suczka Bella.

Tara i Bella są nierozłączne, razem spędzają każdą chwilę, wspólnie wypoczywają, bawią się i jedzą. Jednak kilka lat wcześniej ich przyjaźń została poddana ciężkiej próbie.

Bella doznała urazu kręgosłupa i przez 3 tygodnie musiała być w domu by wyzdrowieć w pełni. Przez cały ten czas Tara przychodziła pod dom i czekała na swoją przyjaciółkę. Opiekun Belli wynosił ją na dwór do Tary by przyjaciółki mogły się zobaczyć. Pomimo urazu Bella zawsze witała Tarę machaniem ogonem.

Zobaczcie sami tę nietypową i wspaniałą przyjaźń!

źródło: podaj.to