„Przez lata już się przyzwyczaiłam, że mój mąż ma… drugą żonę”. Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz razem od prawie 45 lat

Alicja Majewska (71 l.) i Włodzimierz Korcz (75 l.) od wielu lat występują razem. Piosenkarka żartuje, że sceniczny kompan jest jej „muzycznym mężem”. Wtóruje jej Elżbieta Starostecka, która Majewską nazywa „drugą żoną” swojego męża!

W dzisiejszych czasach już niewiele jest tak wiernych sobie show-biznesowych par, jak tych dwoje. Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz nieprzerwanie pracują razem od prawie 45 lat. Niczym stare dobre małżeństwo obchodzić będą wkrótce „szafirowe gody”!

Prawie każda piosenka tego duetu z miejsca stawała się przebojem. „Jeszcze się tam żagiel bieli” czy „Odkryjemy miłość nieznaną” – znają już kolejne pokolenia i znać będą następne.

– Należę do tych osób, które – jeśli jest dobrze – nie węszą, gdzie może być lepiej – mówi Majewska, a Włodzimierza Korcza nazywa swoim „muzycznym mężem”.

Piosenkarka śpiewa wyłącznie jego kompozycje, dla niej są nierozłączni. Ciekawe tylko, czy prawdziwa żona kompozytora – poślubiona mu w 1966 roku Elżbieta Starostecka – nie jest zazdrosna o relację tych dwojga.

– Przez lata już się przyzwyczaiłam, że mój mąż ma… drugą żonę – mówi z uśmiechem aktorka.

źródło: pomponik.pl