Prowadzący „Koła fortuny” nie zdołał powstrzymać śmiechu. Co się stało?

Widzowie „Koła fortuny” niedawno znowu byli świadkami zaskakującej odpowiedzi jednej z bohaterek teleturnieju. Prowadzący nie zdołał powstrzymać śmiechu. Co się stało?

Program „Koło fortuny” wrócił do telewizji w 2017 roku po dłuższej nieobecności. Jego prowadzącymi zostali Rafał Brzozowski i Izabella Krzan.

Emocje wciąż są ogromne, a teleturniej cieszy się sporą popularnością. Widzowie nie przepuszczą oczywiście pojawiających się od czasu do czasu „wpadek”, które następnie trafiają do sieci.

Nie inaczej było w tym przypadku – odpowiedź jednej z uczestniczek stała się hitem internetu! Co takiego powiedziała pani Brygida?

Jak informuje „Super Express”, uczestniczka miała za zadanie odgadnąć hasło z kategorii „Edukacja”. Pani Brygida zakręciła kołem, podała literę W, która odsłoniła się aż trzykrotnie. Na tablicy pojawiły się wszystkie spółgłoski i odgadnięcie hasła wydawało się formalnością.

Jednak pani Brygida zamiast hasła „Zajęcia wyrównawcze”, oświadczyła niespodziewanie… „Zajęcia warownicze”.

Jakież było zdziwienie prowadzącego… Gospodarz teleturnieju parsknął śmiechem, a wygraną przejął inny uczestnik tego odcinka, który bez problemu poradził sobie z odpowiedzią.

Odgadlibyście bez problemu to hasło?

źródło: interia.pl