Problemy wychowawcze Małgorzaty Rozenek-Majdan. „Chłopcy ukrywają przede mną …”

Życie Małgorzaty Rozenek, choć z pozoru wydaje się bajeczne, wcale nie jest usłane różami. Okazuje się, że przykrości spotykają ją z najmniej spodziewanej strony… Wszystkiemu winne jej dzieci!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą szczęśliwą, patchworkową rodzinę, wspólnie wychowując dzieci celebrytki i Jacka Rozenka. Dwójka chłopców jest w wieku dorastania, a Rozenek opowiada w wywiadach, że nigdy nie ukrywała przed nimi trudnych tematów jak na przykład ten, że przyszli na świat dzięki zapłodnieniu in vitro. Te rozmowy wracają zwłaszcza w kontekście posiadania przez Majdanów trzeciego dziecka.

Niestety, czasem w jej rodzinie zdarzają się problemy. Te, jak ujawniła Małgorzata, są głównie natury spożywczej. Chłopcy bowiem potrafią oszukać rodziców, gdy chcą zjeść słodycze. Rozenek stanowczo zabrania jedzenia cukru, a dzieci… ukrywają przed nią łakocie.

– Chłopcy ukrywają przede mną i moim mężem słodycze, które czasami kupują za kieszonkowe – powiedziała w rozmowie z Przeambitnymi. A to dlatego, że u nas w domu nie akceptuje się żadnych słodkich rzeczy, poza lodami. Cukier nie jest do niczego nam potrzebny.

źródło: se.pl