Kasia Tusk podjęła poważną decyzję i sprzedała część swoich udziałów w spółce MLE. Tym samym Kasia Tusk przestałą być prezeską firmy, a jej głównym źródłem dochodu ponownie miał stać się blog Mae Life Easier, od którego nazwę wzięła spółka MLE. Nie wiadomo, ile dzięki temu ruchowi zarobiła córka byłego premiera.

O sprzedaży udziałów w spółce MLE informuje portal Wirtualna Polska. Jak dowiedzieli się dziennikarze WP, Kasia Tusk miała zdecydować się na to posunięcie jeszcze w ubiegłym roku. Nie wiadomo, co stało za tą decyzją i prawdopodobnie nieprędko się o tym dowiemy, gdyż Kasia Tusk stara się nie komentować publicznie swoich posunięć w interesach. Spółka MLE powstała trzy lata temu i już pierwszym roku sprzedała produkty o wartości pół miliona złotych. W kolejnym jej przychody przekroczyły 1,6 miliona złotych.

Po sprzedaży udziałów Kasia Tusk nie powinna narzekać na problemy finansowe, gdyż jej blog wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Obecnie sprzedażą produktów MLE Collection zajmuje się Kasia Tusk wraz ze wspólniczką. Nie wiadomo, jakie zyski przynosi internetowa sprzedaż sklepu powiązanego z blogiem.