Nie wszystko, czego dotknie Magda Gessler (65 l.), od razu zamienia się w złoto. Gwiazda musi na razie zapomnieć o marzeniach podbicia zagranicznego świata mody. Fakt dowiedział się, że nie udało się znaleźć hiszpańskich butików, które byłyby zainteresowane sprzedawaniem jej ciuchów.

– Gessler jest wściekła. Myślała, że Hiszpania i Włochy będą otwarte na oryginalne ubrania, które zaprojektowała. Wiązała z tym poważne nadzieje – mówi nasz informator. Ale pomysły gwiazdy TVN nad którymi pracowała od kilku lat spotkały się z wieloma zastrzeżeniami. – Podczas rozmów z potencjalnymi klientami usłyszała, że jej ubrania mało kto kupi, bo są zbyt ekstrawaganckie – mówi znajomy restauratorki. A że Gessler ani myślała iść na ustępstwa, rozmowy zerwano. Mimo to gwiazda się nie poddaje i obiecuje wrócić do pomysłu zaistnienia w świecie mody. – Cały czas projektuję i nie rezygnuję z tego pomysłu. Na razie to tajemnica, czy będę sprzedawać kolekcje tylko w Polsce, czy za granicą. Osoba, która miała mi pomóc, zajęła się polityką, więc odkładam ten pomysł na później – zapewnia w rozmowie z Faktem Gessler.

Na razie więc Magdzie pozostaje skupienie się na swoich restauracjach oraz trzech telewizyjnych programach: „Kuchennych rewolucjach”, „Sexy kuchni” i „MasterChefie”.

Magda Gessler często zakłada kreacje swojego autorstwa

2

3

4

5

6