Chwasty mogą jednak zostać zniszczone!

Te zielone liście i kawałki mchu pomiędzy płytkami patio mogą być strasznie denerwujące. Może to poważnie wpłynąć na ogólny wygląd Twojego patio. Na szczęście mamy świetną wskazówkę do usuwania chwastów i mchu.

1

Irytująca praca

Usuwanie chwastów z płytek lub kostek brukowych jest prawdopodobnie jedną z najbardziej irytujących prac domowych. Używanie skrobaka do usuwania chwastów jest bardzo uciążliwe i może powodować bóle kręgosłupa. W dzisiejszych czasach można kupić specjalne miotły do chwastów, (co oznacza, że można przynajmniej stać podczas wykonywania pracy), co jest zdecydowanie lepsze niż używanie skrobaka. Jednak poluzowanie chwastów jest dość trudne, co oznacza, że pozbycie się ich kosztuje dużo energii. Ale używając tej wskazówki, wszystko będzie już przeszłością. Po zastosowaniu tej sztuczki, twoje pielenie będzie kwestią minut!

2

Oto, czego potrzebujesz:

  • 3,5 litra octu do czyszczenia
  • 1/2 szklanki soli
  • Hojny strumień płynu do mycia naczyń
  • Butelka z rozpylaczem

Oto, jak to się robi:

Wymieszaj 3,5 litra octu z ½ szklanki soli i płynem do mycia naczyń (wskazówka: kup większe opakowanie octu do czyszczenia i dodaj do niego sól i płyn do mycia). Umieść część mieszaniny w pustej puszce po aerozolu i rozprowadź ją na chwastach. Powtarzaj kilka razy, aż chwasty znikną.

źródło: readbakery.com