Polskie gwiazdy i ich mamy – jak wyglądają mamy polskich celebrytek

​Dzień Matki, który w Polsce obchodzony jest 26 maja, to dla wielu gwiazd doskonała okazja, by przedstawić fanom swoje mamy. Jesteście ciekawi, jak wygląda mama Ewy Chodakowskiej, Katarzyny Nosowskiej albo Agnieszki Kaczorowskiej? Oglądajcie dalej!

Kilka dni temu, Kinga Rusin opublikowała na Facebooku wyjątkowe zdjęcie z mamą, Marią Rusin. Dziennikarka niezwykle rzadko pokazuje w serwisach społecznościowych swoich rodziców.

A szkoda! Choć nietrudno zauważyć, że fotografia pochodzi sprzed kilku lat, obie panie wyglądają na niej przepięknie. Widać też, że Kinga Rusin jest bardzo podobna do mamy.

Marta Manowska

Przepiękna Marta Manowska, znana szerszej publiczności z prowadzenia programów „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”, bardzo strzeże przed mediami swojego życia prywatnego. Niezbyt chętnie dzieli się też informacjami o bliskich.

Zrobiła jednak wyjątek od tej reguły i do kampanii promującej jej autorską biżuterię zaprosiła mamę. Teraz już wiadomo, po kim Marta odziedziczyła urodę!

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska chętnie pokazuje światu swoją mamę, Annę Bugajską i stosunkowo często zaprasza ją na wspólne wyjścia, obie panie chętnie pojawiają się też w telewizjach śniadaniowych. Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska już wkrótce zostanie mamą, a pani Anna – babcią.

Małgorzata Socha

https://www.instagram.com/p/Bwl1P36jRjB/?utm_source=ig_embed

Również kampania reklamowa i również biżuteria była okazją, przy której fani Małgorzaty Sochy mogli poznać jej mamę. Kilka dni temu aktorka opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie chwaląc się, że spędza urodziny w towarzystwie rodzicielki. Fani byli zachwyceni urodą obu pań.

Ewa Chodakowska

Kilka tygodni temu, podczas wizyty w rodzinnym domu w Sanoku, Ewa Chodakowska przeglądała albumy ze zdjęciami. Z fanami podzieliła się zdjęciem mamy, Marii Chodakowskiej, zachwycając się jej wyglądem, figurą i aktywnym trybem życia. – Mój ulubiony Człowiek .. najpiękniejsza dusza .. najbardziej uprzejma.. najbardziej troskliwa .. kochająca .. moja inspiracja. Kocham Marysię moją.

Aleksandra Mikołajczyk

Aleksandra Mikołajczyk jest znana większości widzów głównie za sprawą występów w takich serialach, jak „M jak miłość” czy „Twarzą w twarz”, choć aktorka występuje też na deskach teatru. Nieczęsto pojawia się na ściankach i imprezach towarzyskich, a jeśli już zdecyduje się na „bywanie”, zabiera ze sobą mamę, Krystynę. Jest zresztą do niej bardzo podobna!

Omenaa Mensah

Ciemną skórę Omenaa Mensah odziedziczyła po ojcu, który pochodzi z Ghany. Urodę ma jednak zdecydowanie po mamie. Pani Izabella jest przepiękną kobietą i wielkim wsparciem dla córki, nic więc dziwnego, że urocza pogodynka chętnie zabiera mamę na przeróżne imprezy. Widać, że łączy je wspaniała więź.

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś bardzo ceni sobie relacje z najbliższymi, o czym często pisze w swoich mediach społecznościowych, zachęcając obserwatorów to odwiedzania rodziny i spędzania czasu w jej towarzystwie. Nic więc dziwnego, że chętnie pokazuje na zdjęciach swoją mamę – Annę Herbuś. Na każde ze zdjęć fani Edyty reagują mnóstwem zachwytów i komplementów.

Weronika Książkiewicz

– Mamusia… prawie takie same, a zupełnie inne – napisała Weronika Książkiewicz pod zdjęciem, na którym pozuje razem z mamą, Beatą. Zdecydowanie, obie panie są do siebie bardzo podobne! Te same oczy, ten sam nos, ten sam piękny uśmiech.

https://www.instagram.com/p/BifCZ7WhH-w/?utm_source=ig_embed

Aleksandra Szwed

Rodzinne zdjęcia na instagramowym profilu Aleksandry Szwed to nic nowego – aktorka chętnie pokazuje, jak spędza czas z ukochanym Krzysztofem i ich wspólnym synkiem, Borysem. Czasami chwali się też mamą – Anną Szwed. Widzicie podobieństwo?

https://www.instagram.com/p/BggAIadH2KK/?utm_source=ig_embed

Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska niezbyt często pokazuje światu swoją mamę, Krystynę. Kiedy jednak już to zrobi, dzieli się pięknymi zdjęciami i wspaniałymi wspominaniami. Na tym zdjęciu obie panie wyglądają pięknie i promiennie!

źródło: kobieta.interia.pl