Polsat wydał oświadczenie ws. jurorów „Tańca z Gwiazdami”. Ogromne zaskoczenie

„Taniec z Gwiazdami” niedawno stracił jednego ze swoich kluczowych jurorów. Od tamtej pory jury musiało oceniać występy uczestników w niepełnym składzie. Teraz wiemy, jak dalej będzie wyglądała forma popularnego programu. Stacja wydała zaskakujące oświadczenie.

„Taniec z Gwiazdami” cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat, przyciągając przed ekrany telewizorów miliony widzów. Niedawno ruszyła kolejna edycja, która jednak tym razem dostarczyła widzom nieoczekiwanych sensacji. Jak się okazało, jeden z najważniejszych jurorów, nie wziął udziału w dwóch odcinkach, tłumacząc to kontuzją. Jury musiało oceniać występy w trzyosobowym składzie. Wszyscy spodziewali się, że wkrótce Michał Malitowski ponownie do nich dołączy.

Jednak okazało się inaczej. Słynny tancerz kilka dni temu opublikował w mediach społecznościowych informację, że jest zmuszony zrezygnować z udziału w programie. Widzowie czuli się rozczarowani, jednak rozumieli decyzję. Wszak kontuzja musiała należeć do poważnych. Pojawiło się jednak pytanie, kto w takim razie zastąpi Michała Malitowskiego w fotelu jurorskim. Teraz poznaliśmy oficjalną odpowiedź stacji Polsat. Jak się okazało, stacja nie zamierza angażować nikogo na jego miejsce.

„Taniec z Gwiazdami” w uszczuplonym składzie

Przez pewien czas widzowie spekulowali, kto może pojawić się w zastępstwie, a najwięcej głosów padało na Edytę Herbuś. Okazało się to jednak jedynie plotką, do której nie odniósł się nikt z osób powiązanych z programem. Wszystko wyjaśniło się, gdy sprawę skomentowała przedstawicielka stacji Polsat.

– Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora na miejsce Michała Malitowskiego – oświadczyła portalowi Wirtualne Media szefowa działu PR Polsatu.

Wszystko wskazuje na to, że bieżąca edycja popularnego programu będzie znacznie różniła się od poprzednich.

Michał Malitowski żegna się z programem

Michał Malitowski, wielokrotny mistrz Polski oraz wicemistrz świata w tańcu latynoamerykańskim, był jurorem w „Tańcu z Gwiazdami” od chwili, gdy program został przeniesiony na stację Polsat. Konieczność jego rezygnacji spotkała się z dużym odzewem wśród fanów, którzy życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Jednakże wszystko wskazuje na to, że program nie straci na jakości, z powodu braku jednego jurora. Już jakiś czas temu Iwona Pavlović mówiła, że wbrew pozorom w trójkę orzeka się znacznie szybciej i łatwiej.

Widzowie zastanawiają się jednak, czy zmiana ta będzie dotyczyła wyłącznie bieżącej edycji, czy też, jeśli zapadnie decyzja o kolejnej, za kilka miesięcy, jury pozostanie dalej w trzyosobowym składzie.

źródło: pikio.pl