Polsat właśnie rozniósł TVN. Wieczorem wszyscy obejrzą kultowe arcydzieło filmowe

Polsat szykuje dla swoich widzów najprawdziwszy hit. Już dziś wieczorem będzie można obejrzeć kultowy film, który pokochały miliony ludzi. Szykuje się poważna konkurencja dla TVN.

1

Polsat szykuje najprawdziwszy hit dla swoich widzów. Już dziś o 20:10 widzowie stacji będą mogli obejrzeć filmowe arcydzieło, które pokochały miliony ludzi na całym świecie. Konkurencyjne stacje mają powody do obaw.

Już dziś wieczorem będzie można obejrzeć kultowy film animowany pt. „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. Propozycja telewizji Polsat ucieszy nie tylko najmłodszych. Film w reżyserii Kelly Asbury słynie z doskonałego polskiego dubbingu. Swojego głosu użyczyły między innymi takie gwiazdy polskiego show biznesu jak: Małgorzata Socha, Maciej Stuhr, Kinga Preis, Julia Kuczyńska czy Margaret.

Polsat szykuje hit. Już dziś wieczorem filmowe arcydzieło „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”

Polsat zabierze swoich widzów do magicznego świata kultowych smerfów. W tej części lubiana przez wszystkich Smerfetka będzie próbowała poznać prawdę na swój temat. W tym celu zabierze tajemniczą mapę i wyruszy w podróż w nieznane. Towarzyszyć jej będą inni kultowi bohaterowie, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Będą to Mądrala, Osiłek i Ciamajda.

Ich tropem – jak to zawsze bywało w popularnej dobranocce – podąży jednak Gargamel i będzie próbował im przeszkodzić. Jak potoczą się losy Smerfetki i jej przyjaciół? Czy okażą się sprytniejsi od przebiegłego Gargamela? Czy uda im się odkryć największą tajemnicę w dziejach smerfów? O tym przekonają się widzowie Polsatu już dzisiaj wieczorem.

TVN ma dziś poważną konkurencję. Polsat odbierze mu widzów

TVN musi liczyć się z poważną konkurencją ze strony telewizji Polsat. Można przypuszczać, że większość widzów zdecyduje się na śledzenie przygód kultowych Smerfów, niż oglądanie kolejnej komedii romantycznej. „Raj dla par”, który proponuje TVN z pewnością nie jest tak atrakcyjną propozycją.

Filmowy hit telewizji Polsat zostanie wyemitowany dziś o 20:10. Jest to doskonała propozycja nie tylko dla najmłodszych. Wiele dorosłych osób do dziś ma ogromny sentyment do Smerfów i z ochotą obejrzy bohaterów swojego dzieciństwa w interpretacji współczesnego kina.

źródło: pikio.pl