Policjantka z Sierpca przykładem dla innych. Wszyscy powinni brać przykład z jej wspaniałej postawy

Policjantka po raz kolejny pokazała, że ma ogromne serce i nie zawaha się przed niesieniem pomocy potrzebującym. Tym razem zdecydowała się na piękny gest. Wszyscy powinni brać przykład z jej wspaniałej postawy.

Policjantka jest prawdziwą chlubą swojej komendy. Funkcjonariuszka zdobyła się na piękny gest, który pokazał, że jest osobą o ogromnej wrażliwości w stosunku do potrzebujących. Jej szlachetna postawa zaimponowała wszystkim.

Policjantka z Sierpca przykładem dla innych
Policjantka z Sierpca kolejny raz postanowiła włączyć się w akcję pomagania najbardziej potrzebującym. Komenda jest dumna ze swojej pracownicy i prezentuje ją jako przykład dla innych funkcjonariuszy. St. sierż. Aleksandra Szarwińska jest wzorem idealnego policjanta.

Od dawna znana jest ze swojej działalności społecznej i charytatywnej oraz zaangażowania w promowanie idei oddawania krwi. Tym razem zaangażowała się w nietuzinkowy projekt pomagania dzieciom chorującym na nowotwory. Widać, że jest to osoba o ogromnym sercu.

Bohaterka z komendy
Aleksandra Szarwińska na co dzień zajmuje się organizowaniem spotkań z dziećmi i seniorami, a także prowadzi szkolenia dla kierowców, w celu promowania bezpiecznej jazdy. Policjantka od kilkunastu miesięcy jest oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu. Jak widać wykonuje swoją pracę wspaniale, a pod jej adresem nieustannie pojawiają się różnego rodzaju pochwały.

Ostatnio postanowiła okazać swoje wsparcie dzieciom po chemioterapii. Ten piękny gest z pewnością doda otuchy chorym. Funkcjonariusza ścięła bowiem swoje kilkudziesięciocentymetrowe włosy i oddać je fundacji Fundacji Przyjaźń WeGirls. Z jej daru stworzona zostanie piękna peruka dla dzieci chorych na raka, które w wyniku chemioterapii straciły wszystkie włosy.

-Wiele dzieci, które już straciły nadzieję, odzyskało uśmiech i pewność siebie – skomentowali działanie fundacji wolontariusze.

Policjantka za swoją postawę dostała oficjalną pochwałę na profilu na Facebooku komendy w Sierpcu. Aleksandra Szarwińska jest jej chlubą. Funkcjonariuszka od kilku lat jest również honorowym krwiodawcą. Takie osoby z pewnością pozytywnie wpływają na wizerunek policji w polskim społeczeństwie. Być może współpracownicy Szarwińskiej wezmą z niej przykład i również zaangażują się w akcje charytatywne.

źródło: pikio.pl