Polacy odpadli z mundialu przez, szczepionki: Nasi piłkarze zostali “biologicznie okaleczeni”

Zła forma naszych piłkarzy, brak właściwego przygotowania fizycznego oraz błędy taktyczne Adam Nawałki, to najczęściej wymieniane przyczyny słabych występów reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji. Jednak według prof. Marii Doroty Majewskiej wszystkiemu są winne… szczepionki.

Szerokim echem odbił się artykuł prof. Marii Doroty Majewskiej, który został opublikowany na portalu wolna-polska.pl. Według autorki głowną przyczyną sromotnej porażki biało-czerwonych w maczu z Senegalem były szczepionki, którymi – jak twierdzi pani profesor – nasi piłkarze są “biologicznie okaleczani”.

“Uważam, że główną przyczyną tej porażki jest biologiczne okaleczenie naszych piłkarzy nadmiernymi, toksycznymi (pełnymi rtęci i aluminium) szczepionkami, które musieli przyjmować od pierwszych godzin/ tygodni życia.

Metale te poważnie uszkadzają mitochondria, których idealny stan jest warunkiem doskonałego zdrowia fizycznego i atletyzmu.

Wskutek poszczepiennych uszkodzeń, nasi piłkarze byli wyraźnie spowolnieni i nieskoordynowani, więc nic dziwnego że przegrali z pełnymi wigoru Afrykanami, którzy pewnie nie przyjęli żadnej szczepionki, lub wzięli ich bardzo niewiele.” – napisała prof. Maria Dorota Majewska.

No i wszystko się wyjaśniło. Można się tylko zastanawiać, jakie szczepionki wzięła autorka artykułu przed jego napisaniem 😉