Piotr Żyła był obowiązkowym gościem na weselu Macieja Kota. Skoczek postanowił wybrać na ten dzień wyjątkową stylizację i pokazać się od bardzo eleganckiej strony. Internauci cały czas zanoszą się śmiechem z tego, co pokazał.

Piotr Żyła mimo głośnego rozwodu, który mógł zrujnować jego reputację, radzi sobie całkiem dobrze. Stara się zachować pogodę ducha, poświęca się karierze i stara się dobrze wyglądać. Choć na weselu kolegi pojawił się samotnie, oczy wszystkich i tak były skierowane głównie na niego. Wszystko za sprawą zaskakującego doboru ubrań.

Piotr Żyła zaskoczył swoim ubiorem. Nikt się nie spodziewał takiego połączenia
Pewne okazje wymagają przestrzegania określonego dress code’u, dzięki któremu powaga sytuacji jest zachowana i żaden gość nie wyróżnia się z tłumu. Jedną z nich jest między innymi wesele, ale najwyraźniej Piotr Żyła postanowił ubrać po swojemu.

Zamiast klasycznego garnituru, białej koszuli i eleganckich butów postawił na zdecydowanie bardziej codzienny styl. Założył zwyczajną niebieską marynarkę w drobny wzór, czarny podkoszulek i czarne, podwinięte spodnie, odkrywające kostki. Całość dopełniały ciemne okulary i skórzane buty.

Skoczek narciarski zdecydowanie wyróżniał się na tle innych gości, ubranych bardziej stosownie do okazji. Sam zainteresowany zdawał się nie dostrzegać swojego oryginalnego wyglądu, jednak jako jedyny wyglądał bardziej na przypadkowego przechodnia niż kolegę pana młodego. Internauci wytknęli mu to w bardzo dosadny sposób.

Internet wyśmiewa stylizację sportowca. Są bezlitośni
Zdjęcia z imprezy szybko okrążają sieć. Wszędzie, gdzie się pojawią, natychmiast widać setki prześmiewczych komentarzy na temat stylizacji skoczka.

– Widać, że zabrakło kobiecej ręki przy doborze stroju – stwierdziła internautka.

– Taki strój jest dobry do klubu, a nie na wesele! Totalny brak szacunku dla młodej pary – oburzyła się druga.

– Trzeba było przyjść w stroju do skoków narciarskich, bardziej by pasował niż to! – napisała kolejna.

– Haha, temu panu to się chyba okazje pomylił – śmiała się następna.

– Piotruś zadał szyku jak nic. Kto bogatemu zabroni – ocenił fan.

– Klasa i elegancja, dekadentyzm i innowacja. Sablewska lepiej by go na wesele nie ubrała – kpi inny.

Stylizację, jaką wybrał Piotr Żyła, można ocenić na tych zdjęciach:

źródło: pikio.pl