Piotr Rubik opublikował na Instagramie zdjęcie z dziećmi. Helena i Alicja rosną jak na drożdżach. Obie chodzą już do szkoły. Jesteście ciekawi, jak teraz wyglądają?

Piotr Rubik

Piotr Rubik jest szczęśliwym mężem i ojcem. Trudno uwierzyć, że od jego ślubu z Agatą Rubik minęło aż 12 lat. Para doczekała się dwóch córek: 10-letniej Heleny i 6-letniej Alicji.

Muzyk chętnie dzieli się z fanami chwilami spędzonymi w rodzinnym gronie. Na Instagramie co pewien czas uchyla rąbek tajemnicy i publikuje zdjęcia z córkami i żoną.

Piotr Rubik z dziećmi na Instagramie

Tym razem fani kompozytora mieli okazję zobaczyć spontaniczne zdjęcie, wykonane podczas porannej drogi do szkoły.

Widzimy na nim muzyka za kierownicą. W tle pozują jego córki: Helena i Alicja. Cała trójka wydaje się być w doskonałych nastrojach.

„Jedziemy do szkoły! Kto z Was ma też dziś lekcje? Dużo? Miłego dnia” – napisał pod fotografią.

Fani artysty są zachwyceni.

„Śliczne małe kobietki. Pozdrawiam z Miasta aniołów”, „Słodkie!”, „Fajna z was rodzinka i wszyscy tacy do siebie podobni. Super” – napisali w komentarzach.

Z wywiadów udzielonych prasie wiemy, że muzyk bierze czynny udział w opiece nad dziećmi. Codziennie odwozi je do szkoły. Dba też o ich rozwój. Nie ukrywa, że wychowuje je w otoczeniu muzyki.

 

View this post on Instagram

 

Jedziemy do szkoły! 🏫📕🚌🎒 Kto z Was ma też dziś lekcje? Dużo? Miłego dnia 😀👍 #school #warszawa #piotrrubik

A post shared by Piotr Rubik (@piotr_rubik) on

Piotr Rubik – kim jest?

Piotr Rubik urodził się 3 września 1968 roku w Warszawie. Jest absolwentem warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina. Do tej pory wydał 12 płyt. Wziął udział w trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”, w którym jego drużyna zajęła czwarte miejsce. Był także jurorem w programie „Aplauz, aplauz”.

Piotr Rubik od 2005 roku jest związany z Agatą Paskudzką. 3 lata później para wzięła ślub. Doczekali się dwójki dzieci: Heleny i Alicji.

Źródło: plejada.pl