Nareszcie są! Fani „królewny Europy” doczekali się pierwszych zdjęć Kasi Tusk z nowo narodzoną córeczką. Świeżo upieczona mama wybrała się w odwiedziny do rodziców. Tuskównie towarzyszył mąż Stanisław Cudny i czworonożny pupil Portos. Cóż za piękny obrazek!

Fakt jako pierwszy poinformował, że córka byłego premiera urodziła w nocy z 19 na 20 stycznia, a poród odbył się w prywatnym szpitalu. Kasia Tusk i jej mąż Staszek Cudny powitali na świecie córeczkę. Córka Donalda Tuska oficjalnie nie potwierdziła radosnej nowiny, ale na swoim blogu raz po raz dyskretnie daje do zrozumienia, że w jej domu pojawił się bobas. Tak więc z jej wpisów uważni obserwatorzy wywnioskowali np., że odbyła już z noworodkiem pierwszy spacer. A teraz możemy obejrzeć zdjęcia z pierwszych odwiedzin młodej mamy z maleństwem u dziadków. Kasia Tusk z samochodu niosła córeczkę w beciku. Towarzyszył jej mąż, Stanisław Cudny oraz Portos, pies pary rasy angielski springer spaniel.

Wcześniej to dziadkowie odwiedzali wnuczkę, teraz przyszedł czas na rewizytę! Jak pisaliśmy wczoraj, Małgorzata Tusk roztoczyła nad córką i jej maleństwem troskliwą opiekę, w piątek odwiedziła młodą mamę przynosząc jej m.in. jabłka i pomarańcze, które w sezonie zimowym są cennym źródłem witamin. Żona „króla Europy” ciężkie siatki z zakupami, zapewne z ulubionego lokalnego bazarku, swoim zwyczajem przytargała sama. Kilka dni temu, by spędzić z córeczką Kasi Tusk pierwsze dni życia, z Brukseli przyjechał także Donald Tusk.

Świeżo upieczona mama wybrała się w odwiedziny do rodziców

Tuskównie towarzyszył mąż, Stanisław Cudny i czworonożny pupil, Portos

Kasia Tusk z samochodu niosła córeczkę w beciku

Wcześniej to dziadkowie odwiedzali wnuczkę, teraz przyszedł czas na rewizytę

Jak pisaliśmy wczoraj, Małgorzata Tusk roztoczyła nad córką i jej maleństwem troskliwą opiekę

W piątek odwiedziła młodą mamę przynosząc jej m.in. jabłka i pomarańcze

Żona „króla Europy” ciężkie siatki z zakupami, zapewne z ulubionego lokalnego bazarku, swoim zwyczajem przytargała sama

Kilka dni temu, by spędzić z córeczką Kasi Tusk pierwsze dni życia, z Brukseli przyjechał także Donald Tusk

Nareszcie są! Fani „królewny Europy” doczekali się pierwszych zdjęć Kasi Tusk z nowo narodzoną córeczką

Fakt jako pierwszy poinformował, że córka byłego premiera urodziła w nocy z 19 na 20 stycznia, a poród odbył się w prywatnym szpitalu

Kasia Tusk i jej mąż Staszek Cudny powitali na świecie córeczkę

źródło: fakt.pl