Dopiero co cieszyli się z narodzin synka, a już rozstali się?! Wiele na to wskazuje. Konstancja zdradza, że zajmuje się dzieckiem, ale nie wie, co dzieje się z ojcem chłopca. Paweł Cattaneo przepadł jak kamień w wodę?

Paweł Cattaneo popularność zdobył dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie, „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Wraz z innymi uczestnikami przed kamerami imprezował, spożywał alkohol i robił sporo rzeczy, które mogły zszokować.

To właśnie na planie poznał Ewelinę, z którą był w związku przez jakiś czas. Początkowo nie wyglądało na to, że może być między nimi coś więcej. Zwłaszcza, że Paweł podniósł rękę na swoją kobietę na oczach wszystkich domowników. Przez swoje zachowanie został wydalony z programu.

Związek Pawła i Eweliny należał do burzliwych. Skończył się, a mężczyzna związał się z inną. Wydawało się, że wreszcie się ustatkował i na dobre zerwał z poprzednim stylem życia. Jego ukochana Konstancja zaszła w ciążę, a Cattaneo zapewniał o swoich wielkich uczuciach w stosunku do ukochanej.

Pod koniec marca Paweł i Konstancja zostali rodzicami. „Zdrowy, wesoły i uśmiechnięty” – zachwalał synka Cattaneo. Niektórzy mogliby pomyśleć, że narodziny dziecka scementują związek pary. Niestety, okazuje się, że chyba stało się odwrotnie. Czyżby tych dwoje rozstało się?

„Dzieckiem zajmuję się ja, a Paweł… Ciężko mi stwierdzić, co aktualnie robi” – wyjaśniła Konstancja w rozmowie z Plotkiem.

https://www.instagram.com/p/Bu1YskuHJPa/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bv62fulHMYM/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BwPnQb9nJ-g/?utm_source=ig_embed

źródło: pomponik.pl