Paulina Krupińska wcale nie tańczyła z pękniętym żebrem? „DANCE, DANCE, DANCE”

Czyżby konflikt na linii Paulina Krupińska-Karpiel (31 l.) – Ewa Chodakowska (37 l.)? Trenerka dość krytycznie wypowiedziała się na temat występu modelki w tanecznym show. Ta w odpowiedzi wyznała, że tańczyła z pękniętym żebrem. Ale prawda może być całkiem inna…

Paulina Krupińska-Karpiel w programie „Dance, dance, dance” /Radosław Nawrocki /Agencja FORUM

Paulina Krupińska-Karpiel przyjęła propozycję udziału w nowym programie TVP, „Dance, dance, dance”.

Tworzy duet z Klaudią Halejcio. Do ostatniego występu Pauliny zastrzeżenia miała Ewa Chodakowska, która zasiada w jury.

„Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko.

Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy.

Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. (…)

Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy” – mówiła.

Co Krupińska miała na swoją obronę? Wyznała, że tańczyła z pękniętym żebrem. Później w mediach społecznościowych wyznała, że nie było jej łatwo.”To był trudny odcinek dla mnie” – napisała.

Okazuje się jednak, że być może wcale nie miała takich problemów zdrowotnych, o jakich mówiła.

Plotkowi udało się dotrzeć do „świadka sytuacji”, który rzuca nowe światło na sprawę.

„Paulina absolutnie nie miała złamanego lub pękniętego żebra i zostało to bardzo mocno wyolbrzymione z jej strony.

Paulina manipuluje ludźmi, aby myśleli, że taka jest jej wersja, uważając że jest nieomylna.

Nikogo się nie słucha. Podczas, gdy prawda jest bardzo często inna: przykładowo obróciła totalnie słowa Ewy, aby wyjść na ofiarę, a wszyscy wiemy jak było – żadnego hejtu ze strony Ewy do Pauliny nie było”- opowiada.

Paulina Krupińska-Karpiel w programie „Dance, dance, dance” /Radosław Nawrocki /Agencja FORUM

Paulina Krupińska-Karpiel w programie „Dance, dance, dance” /Radosław Nawrocki /Agencja FORUM

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

I wanna dance with somebody 💃🏻👯‍♀️💃🏻 Dziękuję Wam za wsparcie. To był trudny odcinek dla mnie 🙁

Публикация от Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

BÓG i Kobiety – te dwie wartości są niezmienne w moim życiu i o nie walczę. Zawsze. Dlatego, choć nie chciałam wchodzić na ten poziom dyskusji, odniosę się do zarzutów pod moim adresem, z jakimi mierzę się po wczorajszym odcinku Dance Dance Dance. Po pierwsze: w żaden sposób nie zamierzałam swoimi słowami urazić Pauliny Krupińskiej. Uważam, że moja opinia, że dostała w pakiecie wszystko i urodę, i ciało jest komplementem, za który każda kobieta, która potrafi przyjmować komplementy, dziękuje. Tej świadomości życzę Paulinie. Podziwiałam ją i chyliłam czoła, bo – mimo, iż sama nie mam dzieci, co zostało mi to po raz milionowy wypominane – obserwowałam, jak Paulina rach ciach wraca do formy po urodzeniu pierwszego, jak i drugiego dziecka, jak sama przyznaje nie ćwicząc. No i gra! To powiedziałam w programie a nie to, co przedstawiła Paulina w swoich mediach społecznościowych i co powieliły dalej media. To jest MANIPULACJA. Pomijam fakt, ze bardzo wysoko oceniłam w punktach zarówno duet jak i solówkę Pauliny – przy ocenie solówki, padło z moich ust bardzo dużo pochwał, wykonanie było lepsze niż w duecie – tego już nikt nie zauważył! Po drugie: od 10 lat walczę o każdą jedną z Was i Wy wiecie najlepiej, że każda jedna z Was jest dla mnie tak samo ważna. Dlatego przykro mi, że mój pozytywny przekaz w stronę Pauliny, mający być dla niej motywacją – bo każda z Was wie, że czasem jedynie pożądny kopniak w tyłek potrafi nas zmotywować – został odebrany jako krytyka jej osoby i próba podstawienie jej nogi. Zostałam posądzona o cechy, którymi się brzydzę. Nie chcę ich nawet tu przytaczać. Niemniej jednak, dla jasności sytuacji i w oparciu o informacje, które otrzymałam z produkcji programu – Paulina nie miała złamanego czy pękniętego żebra, była obolała jak wszyscy uczestnicy – ten program jest wymagający – a ja podtrzymuję to, co padło nie tylko z moich ust, ale także z ust Klaudii Halejcio, Idy Nowakowskiej czy Roberta Kupisza: Paulina, stać Cię na więcej! Paulina, Ty się nie zastanawiaj, Ty ćwicz! Po trzecie: moją rolą jurora w programie jest OCENA. Dlatego, warto nauczyć się ją przyjmować z klasą. Dobrego dnia! Wracam do pracy.

Публикация от Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Żródło www.pomponik.pl