Patricia Kazadi: zobacz jak się zmieniła na przestrzeni lat! Jak oceniacie jej przemianę?

Patricia Kazadi zajmuje się w życiu wieloma rzeczami. Pracuje jako aktorka, piosenkarka, modelka, tancerka oraz influencerka.

31-letnia Kazadi od najmłodszych lat brała udział w festiwalach muzycznych i zajęciach teatralnych. Jako nastolatka tańczyła w zespole Volt. Popularność przyniosła jej rola Ani Chełmickiej w serialu „Egzamin z życia” (2005).

Od tej pory Patricia zagrała w kilkunastu filmach i serialach (m.in. „Ranczu”, „Miłości na wybiegu”, „Bodo” czy „Diablo. Wyścig o wszystko”). Jednak przede wszystkim programy telewizyjne zaskarbiły jej sympatię telewidzów. Kazadi prowadziła m.in. „You Can Dance – Po prostu tańcz” oraz „X Factor”.

Na swoim koncie ma także trzy albumy muzyczne. Swoje utwory promowała także w Paryżu, Los Angeles czy Zurychu. Ostatnio wzięła natomiast udział w show „Dance, dance, dance” emitowanym na antenie Telewizji Polskiej.

Instagramowy profil Kazadi obserwuje w tym momencie prawie 200 tys. użytkowników. Ostatnio gwiazdka podzieliła się z nimi zdjęciami, na których wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory!

Piosenkarka ma bowiem bardzo długie, rude włosy i… niewiele ubrań. Fani natychmiast zaczęli lajkować oryginalne fotki. Tymczasem Patricia zdradziła w opisie, że pochodzą one z sesji zdjęciowej wykonanej 6 lat temu, przy okazji promocji płyty „Trip”!

– Kompletnie nie pamiętałam tej sesji…Trochę czuję jakbym oglądała kogoś innego na zdjęciach.. – tamta dziewczyna była nieustraszona, dużo bardziej wyzwolona i przebojowa niż ja czuję się dzisiaj (…) – napisała w komentarzu.

https://www.instagram.com/p/BxXY4D_AKRm/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BxX5J9ygI6w/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BxIfsmWAn97/?utm_source=ig_embed

Naszym zdaniem Patricia nie ma powodów do zmartwień – dziś wygląda dojrzalej, ale równie pięknie! Zgadzacie się?

źródło: kobieta.interia.pl