Para z „Gry o tron” już po ślubie! Kochają się w serialu i w prawdziwym życiu. Ceremonia była jak z bajki

Kit Harington i Rose Leslie z „Gry o tron” ogłosili światu, że wzięli ślub. Aktorzy podczas ceremonii wyglądali przepięknie.

Doczekaliśmy się! Kit Harington i Rose Leslie, jedne z największych gwiazd „Gry o tron”, wzięli ślub. Ceremonia w Aberdeenshire w Szkocji wzbudziła zainteresowanie mediów i lokalnych mieszkańców.

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia młodej pary i zaproszonych gości, wśród których nie zabrakło obsady kultowego serialu. Na miejsce przybyli m.in. Emilia Clarke, Sophie Turner czy Peter Dinklage. Wszyscy wyglądali przepięknie, ale to zakochani skradli całe show. Było jak w bajce!

Ślub Kita Haringtona i Rose Leslie

Rose Leslie została poprowadzona do ołtarza Rayne Church przez swojego ojca, Sebastiana Leslie. Aktorka w koronkowej sukni u boku taty wyglądała na trochę zdenerwowaną, ale emocje opadły po sakramentalnym TAK. Kita Haringtona rozpierała duma, co udało się uwiecznić polującym na najlepsze ujęcia młodej pary fotoreporterom.

Po części oficjalnej odbyło się wesele. Impreza miała miejsce w dwunastowiecznym zamku w Meikle Wartle. Posiadłość to własność rodziny Rose. Muzyczną oprawą zajął się zespół Mumford & Sons. Członkowie grupy to przyjaciele Kita. Poznał ich w programie Grahama Nortona i od tej pory są prawie nierozłączni.

Gwiazdy „Gry o tron” kochają się też w serialu

Aktorzy poznali się na planie popularnej produkcji stacji HBO. Kit Harington w „Grze o tron” wciela się w Jona Snowa, jedną z najbardziej kluczowych postaci. Z kolei Rose Leslie występuje jako włóczniczka Ygritte. Bohaterowie na pewnym etapie serialu mają romans.