Pamiętacie Nel z „W pustyni i w puszczy”? Karolina Sawka przeszła sporą metamorfozę!

Karolina Sawka najbardziej znana jest z roli Nel w filmie Gavina Hooda „W pustyni i w puszczy”. Od premiery drugiej wersji ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza minęło już 18 lat. Karolina Sawka nie zrezygnowała z aktorstwa. W międzyczasie bardzo się zmieniła. Dzisiaj 27-latka jest nie do poznania! Zwłaszcza w nowej fryzurze trudno dostrzec w niej uroczą Nel Rawlison.

18 lat temu Karolina Sawka zagrała w filmie „W pustyni i w puszczy”. Była to druga wersja ekranizacji jednej z najpoczytniejszych powieści Henryka Sienkiewicza. Pierwszy raz na ekran przeniósł ją Władysław Ślesicki w 1973 roku.

W 2001 roku drugą wersję „W pustyni i w puszczy” wyreżyserował Gavin Hood, a w główne role wcielili się znani polscy aktorzy. Na ekranie można było podziwiać m.in. Artura Żmijewskiego, Andrzeja Strzeleckiego, Krzysztofa Kowalewskiego, Adama Fidusiewicza. Postacią, która niewątpliwie zapadła w pamięć widzom „W pustyni i w puszczy” była Karolina Sawka, która wcieliła się w rolę Nel Rawlison. Miała wówczas 9 lat i był to jej debiut na dużym ekranie.

Karolina Sawka nie zrezygnowała z aktorstwa

Dzisiaj Karolina Sawka jest piękną 27-letnią kobietą i w dalszym ciągu zajmuje się aktorstwem. Ukończyła Wydział Aktorski PWSFTViT w Łodzi. Pracuje w Teatrze Żelaznym w Katowicach, gdzie można ją zobaczyć w sztuce „Jabłko” w reżyserii Artura Barcisia, według dramatu Verna Thiessena. W ubiegłym roku dołączyła również do obsady popularnego serialu TVP2 „M jak miłość”, w którym wciela się w postać Kaliny – koleżanki Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

Jak dzisiaj wygląda filmowa Nel?

Karolina Sawka wyrosła na piękną kobietę. Ostatnio zdecydowała się na odważną metamorfozę. W zupełnie nowej odsłonie zaprezentowała się swoim fanom na Instagramie. Aktorka ma teraz długie dredy, które dodały jej delikatnej urodzie drapieżności.

View this post on Instagram

Ona i KOń ⭐️

A post shared by Karolina Sawka (@sawkowska) on

W nowej fryzurze Karolina zaprezentowała się ostatnio podczas Art Cup 2019, czyli XXII Jeździeckich Mistrzostwach Gwiazd w Zakrzowie. Razem z plejadą znanych i popularnych artystów Sawka wzięła udział w pokazach jeździeckich. Publiczność miała okazję zobaczyć jak aktorka radzi sobie w siodle, a także podziwiać jej nową fryzurę.

W dżinsach, kowbojkach i kapeluszu Karolina Sawka wyglądała jak prawdziwa kowbojka.

Karolina Sawka na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat

Wcieliła się w rolę Nel Rawlison w filmie „W pustyni i w puszczy”

Dzisiaj Karolina ma 27 lat i w dalszym ciągu związana jest z aktorstwem

Ostatnio aktorka zaprezentowała się fanom w nowej fryzurze. Postawiła na długie dredy

źródło: fakt.pl