Życie bywa czasami bardziej nieprawdopodobne, niż wszelka fabularna fikcja. Żeby się o tym przekonać wystarczy wyszukać w sieci kanał Cheating Death. Są na nim publikowane autentyczne filmy, które można podsumować dwoma słowami: oszukali śmierć. Na zarejestrowanych przez kamery nagraniach widać mrożące krew w żyłach wypadki, z których bohaterowie jakimś cudem zawsze wychodzą cało. Czasami aż ciężko w to uwierzyć. Zobaczcie sami!

Jednym z najbardziej szokujących materiałów opublikowanych na kanale Cheating Dead jest bez wątpienia nagranie, na którym widać rowerzystkę potrąconą przez ciężarówkę.

To, że kobieta przeżyła zderzenie z olbrzymem to prawdziwy cud. Na nagraniu widać, jak ciężarówka nagle uderza w rowerzystkę. Kobieta wraz z rowerem zostaje uwięziona pod przednimi kołami pojazdu. Ciężarówka przez kilka metrów pcha przed sobą kobietę, która próbuje się ratować, idąc na łokciach. Po chwili zatrzymuje się, a kobieta o własnych siłach wychodzi spod kół pojazdu. Aż trudno uwierzyć, że ta historia mogła mieć szczęśliwy finał.

Na innym filmie widać z kolei kaskaderski wyczyn kierowcy, który omal nie skończył się tragicznie.

Rozpędzone auto podjeżdża pod stromy, skalisty stok, jednak po chwili pojazd koziołkuje w powietrzu i spada na… cztery koła. Podobnie, jak w poprzedniej sytuacji bohater wychodzi z wypadku bez szwanku.

O wielkim szczęściu może też mówić para motocyklistów, która podczas przejażdżki autostradą została potrącona przez samochód.

Na szczęście kierowca motocykla nie stracił równowagi i wyszedł cało z opresji.

Trochę mniej szczęścia miał motocyklista, który jest bohaterem kolejnego filmu opublikowanego na stronie Cheating Dead. Mężczyzna nie zdołał wyhamować przed samochodem, który chwilę wcześniej dachował na autostradzie. Jednoślad uderzył w koziołkujące auto i przewrócił się wraz z motocyklem.

Również i w tym wypadku motocykliście nic poważnego się nie stało.

Równie spektakularnie oszukał śmierć jadący na deskorolce mężczyzna.

Rozpędzony chłopak omal nie zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem. Od tragedii dzieliły go dosłownie centymetry. Jakimś cudem udało mu się jednak wyminąć jednoślad.

Stronę Cheating Dead w serwisie Twitter obecnie śledzi 202 tysiące osób. Popularność kanału stale rośnie.

źródło: fakt.pl