Ostatnia miłość Słowikowej. „Będziemy sobie parzyć ziółka na starość” [zdjęcia paparazzi]

Taka miłość zdarza się raz w życiu! Po wielu miłosnych zawodach, Monika Banasiak (56 l.) odnalazła szczęście w ramionach krakowskiego artysty Macieja (41 l.). – Maciek jest dla mnie błogosławieństwem, poprzedni mężczyźni lekcjami – mówi nam była żona Andrzeja Z. ps. „Słowik”, podkreślając, że Maciej to ten jedyny, ten ostatni. Szykuje się zupełnie nowy rozdział w jej życiu – zakochanych przyłapaliśmy właśnie na wybieraniu ślubnych obrączek!

Leniwe popołudnie, jedna z warszawskich galerii handlowych. Zakochana para, co rusz wymieniając się czułościami, prowadzi swe kroki do eleganckiego salonu jubilerskiego. Szczęśliwi przymierzają obrączki, niemal nie odrywając od siebie wzroku.To może zwiastować jedno.

1

Dobiłam wreszcie do właściwego brzegu. Myślę, że Maciej to będzie ten ostatni. To człowiek, z którym kiedyś, na stare lata będziemy sobie parzyli ziółka. Jak będziemy mieli siłę, to pójdziemy na spacer po górach, posłuchamy dobrej muzyki, będziemy chodzić na aukcje starych rzeczy

– mówi nam Słowikowa, gdy pytamy o tę sytuację. O ukochanym mogłaby mówić bez końca. – Nasza miłość jest dojrzała, mądra i cały czas gorąca. I to już niemal od roku! Maciek jest bardzo cierpliwy i bardzo dojrzały. Umie mnie znosić, bo nie jestem łatwa. Jest oazą spokoju, umie tonować emocje, tulić, kiedy jest mi to potrzebne. Bardzo mocno mnie czuje, obserwuje, imponuje mi jego wrażliwość – opowiada. – To moment w moim życiu, gdy wychodzę z założenia, że trzeba zamknąć za sobą pewne drzwi, bo prowadzą donikąd. Mam tu na myśli wspomnienia o dawnych związkach, wspomnienia, które nie były moimi porażkami, tylko lekcjami. Maciek jest dla mnie błogosławieństwem, poprzedni mężczyźni lekcjami – dodaje.

Jednego możemy się spodziewać – ślubu para nie weźmie raczej w krzykliwym Las Vegas (gdzie przed laty Banasiak powiedziała „tak” Słowikowi). Być może zakochani powiedzą „tak” się w cieniu ukochanych Tatr, przysypanych romantycznie śniegiem? Nie wszak jest tajemnicą, że to miłość do naszych pięknych gór połączyła Monikę i Macieja…

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

źródło: se.pl