Ośmiolatka okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Fani mają nadzieję, że będzie w przyszłości Aniołkiem Victoria’s Secret

Anastasia Pavlovna Knyazeva została okrzyknięta przez brytyjskie media najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Nic dziwnego! Wystarczy spojrzeć na 8-latkę, by zatracić się w jej wielkich, błękitnych oczach i porcelanowej cerze. Dziewczynka porównywana jest do laleczki i budzi zachwyt w mediach społecznościowych. Świat pisał już o niej kilka lat temu. Jak wygląda dzisiaj?

1. Anastasia Knyazeva – mała piękność
Ośmiolatka, poza zjawiskowymi oczami może pochwalić się długimi do pasa, kasztanowymi włosami. Koło dziewczynki ciężko jest przejść obojętnie. Ludzie zaczepiają Anastasię i jej rodziców, prosząc o zdjęcie, a czasami o autograf. Na Instagramie Anastasię Knyazevę śledzi aż 1,4 mln osób! To nie lada wyczyn jak na ośmiolatkę.

1 lipca 2019 Anastazja świętowała swoje 8. urodziny i z tej okazji podzieliła się ze swoimi followersami urodzinowym zdjęciem, na którym pozuje z balonami i piżamie w róże.

https://www.instagram.com/p/BzXNOR1BynG/?utm_source=ig_embed

Na większości swoich zdjęć 8-letnia Rosjanka wygląda niezwykle dojrzale. Ciężko ocenić, czy to zasługa profesjonalizmu fotografa i grafika czy makijażu na jej młodej twarzy. Na szczęście, rodzice dziewczynki starają się wrzucać na Instagram zdjęcia Anastasi bez makijażu. Prawda, że bez kilograma pudru i tuszu do rzęs dziewczynka wygląda znacznie lepiej?

Fani mają nadzieję, że mała Rosjanka będzie w przyszłości Aniołkiem Victoria’s Secret jak Barbara Palvin.

https://www.instagram.com/p/B0jPyFyBgM5/?utm_source=ig_embed

Pomimo zachwytów, niektórym nie podoba się to, że dziewczynka w tak młodym wieku zaczęła pracować jako modelka. Rodzice Anastasii dostają wiele wiadomości od ludzi bojących się o przyszłość małej piękności. Rodzicom zwraca się uwagę, że świat modelingu jest okrutny i nie ma tam miejsca dla dzieci, szczególnie, że 8-latka musi robić to, co wszystkie modelki: nosić ciężki makijaż, przebywać przez długie godziny na planie zdjęciowym i niestety, narażona jest na ataki ze strony prasy i fanów.

https://www.instagram.com/p/Bu0XjLhn1vd/?utm_source=ig_embed

Rodzicom zarzuca się także, że odbierają córce dzieciństwo i bogacą się kosztem jej zdrowia psychicznego.

2. Młode modelki
Modeling jest bardzo ciężkich, choć dochodowym zajęciem. Rodzice w urodzie swoich dzieci dopatrują się szansy na to, żeby ich dziecko zdobyło sukces w bardzo młodym wieku. Bywa, że dzieci powtarzają sukces swoich rodziców – tak było w przypadku Kai Gerber czy Gigi i Belli Hadid. Branża mody przyciąga coraz młodsze osoby. Niektóre z nich osiągają sukces, inne odnotowują chwilową popularność, co odbija się potem na psychice dziecka. Niezależnie od tego, Anastasia Knyazeva jest tak piękną dziewczynką, że chyba musi się z tym pogodzić, że już zawsze będzie wzbudzać zainteresowanie i sensację. Ważne, by w tym wszystkim zachować dystans i przede wszystkim czuć miłość rodziców.

źródło: parenting.pl