Ona wsadziła łodygę róży w ziemniaka, zobacz, co się stało tydzień później. Niesamowite

Zamień jedną różę w cały różany krzew w mgnieniu oka!

1

Miły bukiet kwiatów na kuchennym stole może rozjaśnić każdy pochmurny dzień, zgadzasz się? Niestety, kwiaty są dość drogie, szczególnie, jeśli weźmiesz pod uwagę, że po kilku dniach będziesz musiał wyrzucić je do kosza.

Ale dzięki tej sztuczce, możesz wyhodować własny piękny bukiet róż!

2

Róża i ziemniak

Jednak nie wszyscy mamy rękę do roślin, aby utrzymać cały ogród kwiatowy. Na szczęście mamy dla ciebie niesamowitą wskazówkę, dzięki której będziesz mogła mieć własne róże, zanim się zorientujesz! W ogóle nie potrzebujesz ręki do roślin, ani już nigdy nie będziesz bez kwiatów. Brzmi idealnie, prawda? Każdy lubi bukiet róż, a ta sztuczka sprawi, że będziesz mogła mieć ich pełen ogród. Wszystko, czego potrzebujesz to jedna róża, ziemniak, plastikowa butelka, ziemia doniczkowa i garnek.

Tak to się robi:

Wybierz różę, która ci się podoba, usuń wszystkie liście i ukośnie odetnij kwiat róży (około 3 centymetrów od kwiatu). Jeśli kwiat jest nadal ładny, możesz umieścić go w malutkim wazonie; będzie wyglądać naprawdę uroczo!

Weź ziemniaka i wywierć w nim otwór szerokość łodygi; upewnij się, że łodyga nie kołysze się w otworze. Przykryj dno garnka 5 centymetrami ziemi doniczkowej i umieść ziemniaka na wierzchu. Dopełnij resztę doniczki ziemią doniczkową. Odetnij dolną część plastikowej butelki i ostrożnie umieść ją na łodydze wystającej z ziemi. Od czasu do czasu podlewaj różę (wokół butelki) i obserwuj, jak twoje róże rosną jak nigdy dotąd!

Pisemne instrukcje są w porządku i dobre, ale naprawdę może być przydatne, aby zobaczyć, co musisz zrobić. Na szczęście jest bardzo przydatny film, który pokazuje dokładnie, jak działa ta sztuczka. Spójrz poniżej!

Wszyscy kochają kwiaty

Kwiaty są piękne i zapewniają domowi przytulną i przyjazną atmosferę. W dodatku, pachną niesamowicie! Czy wiesz, że kwiaty mogą być nawet dobre dla twojego zdrowia? Kup halową hortensję i pożegnaj się z suchymi oczami, bólami głowy i wrażliwą skórą. Wszystko z powodu rośliny! Kupowanie roślin może być dość drogie, więc hodowanie ich w ogrodzie może być dobrą alternatywą. To nie tylko ładnie wygląda, ale jest również dobre dla twojego zdrowia psychicznego! Badania pokazują, że ogrodnictwo może poprawić twoje zdrowie psychiczne. To dobry powód, by zacząć ogrodnictwo, prawda?

źródło: readbakery.com