Oliwia Bieniuk staje się coraz piękniejsza i wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów. Córka aktorki Anny Przybylskiej przeszła ostatnio zdumiewającą metamorfozę. Jej nowy wizerunek jest zachwycający!

Oliwia Bieniuk, córka zmarłej w 2014 roku aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka przyciąga coraz większe zainteresowanie mediów. Wydaje się, że nastolatka pięknieje z dnia na dzień! Na Instagramie bardzo często publikuje swoje najnowsze zdjęcia, które obserwuje już prawie 100 tysięcy osób. W ostatnim czasie córka gwiazdy zaprezentowała nowe zdjęcia, które spotkały się z ogromnym entuzjazmem internautów.

Wszystko za sprawą wyjątkowej urody dziewczyny. Oliwia Bieniuk zaczyna coraz bardziej przypominać swoją zmarłą mamę, która też była kobietą o nieprzeciętnym uroku. Nastolatka ma tak samo pełne usta, a ostatnio zaprezentowała się również w nowej fryzurze, dzięki której jest niemalże do złudzenia podobna do Anny Przybylskiej. Ciemne, gładko uczesane włosy były jednym ze znaków rozpoznawczych aktorki.

Oliwia Bieniuk zachwyca internautów – córka Anny Przybylskiej przeszła zdumiewającą metamorfozę

Oliwia Bieniuk uwielbia media społecznościowe. Nic więc dziwnego, że na swoim koncie na Instagramie dzieli się zachwycającym sesjami zdjęciowych. Na fotografiach widać, że dziewczyna przeszła zdumiewającą metamorfozę. Ze zdjęcia profilowego spogląda na internautów piękna dziewczyna w czarnym sweterku i gładkiej fryzurze. Oprócz tego, że bardzo przypomina Annę Przybylską, nie da się nie zauważyć, że młoda celebrytka sporo schudła w ostatnim czasie. Te insynuacje potwierdziła najnowsza relacja.

Według niektórych internautów jest to dość niepokojący objaw. Pojawiają się opinie, że twarz dziewczyny jest za bardzo pociągła, a obojczyki zbyt wystające. Internauci zastanawiają się, co jest powodem tak znaczącej metamorfozy – niektórzy podejrzewają, że jest to efekt rygorystycznej diety, a inni widzą w tej metamorfozie chęć przygotowania się do kariery w modelingu. Żadna z tych spekulacji nie została jeszcze potwierdzona. Jedno jest pewne: Oliwia Bieniuk wygląda fantastycznie w nowej odsłonie.

Oliwia Bieniuk wciąż tęskni za matką

Oliwia Bieniuk była bardzo związana z matką, do której z roku na rok staje się coraz bardziej podobna. Nastolatka nie wypowiada się często na temat śmierci swojej mamy, jednak przyznaje, że wciąż bardzo za nią tęskni.

Nie sposób przewidzieć, czy córka Anny Przybylskiej zdecyduje się pójść w ślady sławnej matki, jednak wyjątkowa uroda z pewnością ją do tego predysponuje.

Na relacji, w nowej odsłonie wygląda zniewalająco.

Instagram/Oliwia Bieniuk

źródło: pikio.pl