Olga Kalicka jest w ciąży. Aktorka znana z serialu „Rodzinka.pl” radosną nowiną podzieliła się z fanami za pomocą Instagrama. Co napisała?

W życiu 25-letniej Olgi Kalickiej ostatnio sporo się wydarzyło. Gwiazda rzadko chwali się swoim życiem prywatnym, ale niedawno pokazała zdjęcie przystojnego chłopaka. To on towarzyszył aktorce podczas jej urodzinowej imprezy. Choć wciąż oficjalnie nie wiadomo, jak nazywa się partner Olgi Kalickiej, to teraz okazało się coś zupełnie innego. Para niedługo zostanie rodzicami.

Olga Kalicka jest w ciąży
O tym, że aktorka spodziewa się dziecka, napisała na swoim Instagramie. „Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie… Rodzice!” – czytamy w opisie fotografii. Na zdjęciu widać radosną Olgę Kalicką i jej partnera.

Fani, w tym gwiazdy, licznie składali życzenia. „Jejku! Gratulacje” – napisała Joanna Kuberska. Wtórowali jej Anna Karczmarczyk i kolega z „Rodzinki.pl”, Adam Zdrójkowski. „Aaaaa. Gratulacje!” – pisali.

Szczęśliwym przyszłym rodzicom gratulujemy.

Źródło