Ewa Farna (25 l.) na Instagramie opublikowała swoje najnowsze zdjęcia, a fani aż oniemieli! „Ale schudłaś”, „Wyglądasz zjawiskowo” – czytamy w licznych pozytywnych komentarzach pod fotkami wokalistki.

Ewa Farna

Ewa Farna niejednokrotnie podkreślała, że dla niej w życiu liczą się inne sprawy niż wygląd. Co prawda, niektórzy wytykają jej tuszę, ale ona podchodzi do tych uwag z dystansem. Nawet mimo że wśród osób, które zwracają jej uwagę na nadmiar kilogramów jest nawet mama.

„Jak przyjeżdżam do domu parę kilo cięższa, mama od razu mówi: ‚Ewuśko, pilnuj się. Powiedz swojej menedżerce, ona je tako piekno, żeby cię wzięła ze sobom na jaksiom siłownie” – wyznała niegdyś Ewa w „Zwierciadle”.

Co na to wszystko sama zainteresowana?

„Nie udaje mi się schudnąć, więc co mi pozostaje, jak śmianie się z tego. Nie dopuszczam tego do siebie. Jak wychodzę na scenę, nie myślę, że ludzie patrzą na mnie i szepczą: ‚Patrz, jak zgrubła’. Zwariowałabym chyba. Mam swoje grono ludzi, które kłamie mi prosto w oczy, że świetnie wyglądam” – opowiadała w rozmowie z WideoPortalem.

Natomiast z ostatnich zdjęć Farnej wynika, że jednak… udało jej się zrzucił trochę kilogramów. Nie uszło to uwadze komentujących. „Ale schudłaś, super” – pisała jedna z internautek, a inna dodawała: „A gdzie jest reszta Ewy?”. „Wyglądasz zjawiskowo”, „Nie mogę wyjść z podziwu, bo z dnia na dzień jesteś coraz piękniejsza” – komplementowały inne fanki.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

źródło: pomponik.pl