Obrzydlistwo! Oto co zamiast posiłku wylądowało na stole Alishy Norman (42 l.). Amerykanka gościła w jednej z restauracji w Los Angeles. Gdy chciała zamówić jedzenie stało się coś, czego się nie spodziewała. Na menu spadł jej szczur. Zwierzę z impetem uderzyło w blat. Nie przeżyło.

Alisha Norman mieszka w Houston. Pracuje jako nauczycielka. Kobieta była w Los Angeles na wczasach. Chciała tam świętować swoje 43. urodziny, które wypadają w weekend. W czwartek, 20 czerwca po południu Amerykanka wybrała się do restauracji Buffalo Wild Wings. Gdy oglądała mecz i zastanawiała się, co zamówić, stało się coś niespodziewanego. Na jej stolik spadł… szczur. Zwierzę z impetem uderzyło w blat. Nie przeżyło.

Alisha Norman opublikowała na swoim Facebooku zdjęcia gryzonia. – A co ty byś zrobił, gdyby z sufitu na twój stolik spadł szczur… Naprawdę LA? Chciałam tylko obejrzeć mecz – napisała. Kobieta powiadomiła o sprawie obsługę. Martwym zwierzęciem zajął się kierownik restauracji. – Podniósł je i wrzucił do torby. To było okropne. Obrzydliwe – dodała.

Amerykanka nie zraziła się jednak do restauracji. Wspomniała, że menadżer zajął się jej rachunkiem i zaoferował darmowy posiłek.

źródło: fakt.pl