Objęła swoją chorą siostrę! Nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się później!

Bliźniaczki Kyrie i Brielle Jackson urodziły się 17 października 1995 roku w Massachusetts Memorial Hospital w Worcester. Urodziły się jako wcześniaki, a każda z dziewczynek ważyła zaledwie kilogram. Kyrie była silniejsza, podczas gdy Brielle w kilka dni po urodzeniu miała problem z oddychaniem, jej serce zaczynało zwalniać, a poziom tlenu we krwi był dramatycznie niski. Lekarze na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej próbowali wszystkiego, jednak jedna z sióstr umierała na ich oczach.

Wtedy pielęgniarka Gayle Kasparian postanowiła zrobić coś nietypowego. Do inkubatora w którym znajdowała się malutka Brielle postanowiła włożyć jej silniejszą siostrę Kyrie. W momencie gdy Kyrie objęła swoją malutką rączką Briella jej stan się poprawił. Praca serca wróciła do normy, a płuca znowu dobrze pracowały. Od tego momentu dziewczynki były trzymane razem, a stan obu poprawiał się z dnia na dzień.

Obecnie dziewczyny mają już 19 lat i wciąż trzymają się razem. Poniżej niesamowite zdjęcie, które wykonał fotograf Chris Christo.

Podziel się tą piękną historią.

źródło: podaj.to