Obcy mężczyzna próbował wrzucić roczne dziecko do torby i je porwać. Zemsta ojca była błyskawiczna

Porwanie dziecka to jeden z najgorszych koszmarów każdego rodzica. Ron Kraus z Indiany w Stanach Zjednoczonych niedawno doświadczył tego na własnej skórze. Obcy facet próbował porwać jego rocznego synka, Rykera.

Na szczęście, szybka interwencja ojca uratowała życie małego chłopca. Teraz mężczyzna jest podziwiany na całym świecie za swój czyn. Policja tymczasem stara się znaleźć porywacza.

Był ciepły, letni dzień, a rodzina Kraus przygotowywała się do świętowania pierwszych urodzin ich synka.

1

W pewnej chwili koło domu zatrzymał się samochód i wysiadł z niego obcy mężczyzna. Powiedział Ronowi, że jego silnik przegrzewa się i poprosił o trochę wody do chłodnicy. Ron chciał być miły wobec obcego i nawet nie przyszło mu do głowy, że może być niebezpieczny.

Jego synek bawił się w tym czasie tuż za frontowymi drzwiami. Ron odwrócił się, aby pójść po wodę. Kątem oka zauważył jednak coś nie do pomyślenia…

2

Obcy mężczyzna szybko wziął małego Rykera na ręce i próbował włożyć malca do podróżnej torby! Odwrócił się i zaczął biec do swojego samochodu. Wszystko rozegrało się dosłownie w ciągu kilku sekund. Do samochodu miał zaledwie 30 metrów.

Wtedy Ron w panice poczuł, że jeśli nie powstrzyma tego człowieka zanim dotrze do samochodu, nigdy więcej nie zobaczy swojego synka.

Ron pobiegł za porywaczem szybciej niż biegł kiedykolwiek w życiu. Udało mu się dopaść go, zanim ten dotarł do auta i mocno uderzył go w głowę. Mężczyzna upadł na ziemię i upuścił Rykera obok. Ron podniósł syna i ruszył do domu, gdzie się zamknął i zadzwonił po policję.

Zanim na miejscu zjawili się funkcjonariusze, porywacz niestety zniknął. Najważniejsze jednak, że chłopczyk był już bezpieczny. Policja poszukuje teraz mężczyzny, który próbował porwać Rykera.

„Mam nadzieję, że zostanie schwytany, dzięki informacjom, które im przekazałem. Oby zdążyli go powstrzymać, zanim znowu to zrobi…” – powiedział Ron z CBS Chicago.

Koszmarna historia. Na całe szczęście ojcu udało się powstrzymać mężczyznę. Gdyby było inaczej, cała historia mogła mieć naprawdę straszny finał. Mamy nadzieję, że policja złapie tego człowieka, zanim spróbuje porwać jakieś inne dziecko.

źródło: lolmania.pl