Nowy oficjalny zwiastun „Tańca z gwiazdami”. Zainspirowano się Instagramem

Już niedługo na antenie Polsatu będzie można oglądać 9. edycję programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”. Niedawno poznaliśmy pełną listę jego uczestników. Nie wiadomo jeszcze, z którymi tancerzami zatańczą poszczególne gwiazdy. Natomiast już teraz w sieci można zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun programu. Jest zupełnie inny niż poprzednie!

Od 1 marca na antenie telewizji Polsat będzie można oglądać nową edycję programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”. Produkcja stara się dawkować fanom emocje związane z popularnym show. Informacje dotyczące 9. edycji programu są przekazywane stopniowo. Niedawno poznaliśmy pełną listę gwiazd, które będą walczyć o „Kryształową Kulę”. Ostatnio pojawiła się także informacja dotycząca pierwszej tanecznej pary. Wiadomo, że popularny trener Daniel Kuczaj (Qczaj) zatańczy z piękną Pauliną Biernat.

 

Teraz w sieci pojawił się także pierwszy oficjalny zwiastun programu. Można na nim zobaczyć wszystkie gwiazdy, które będą walczyć ze sobą na parkiecie. W dalszym ciągu jednak produkcja nie zdradza, z którymi tancerzami zostali dobrani w pary.

 

Trzeba przyznać, że klip znacznie różni się od poprzednich. Jest bardzo nowoczesny, dynamiczny i inspirowany Instagramem.

Na internautach zrobił piorunujące wrażenie. A wam jak się podoba?

1

 

2

źródło: fakt.pl