Patryk Jaki zaprasza wolontariuszy do przyłączenia się do jego kampanii wyborczej. Nie przemyślał chyba jednak do końca informacji, które pojawiły się plakacie, zamieszczonym w oficjalnych mediach społecznościowych polityka. Najbardziej przykuwa wzrok adres mailowy, który został podany do kontaktu. „No, miszcz! No, krul! No, golden rablador!” – drwi reżyser Andrzej Saramonowicz.

Andrzej Saramonowicz

„Chcesz walczyć ze mną o lepszą Polskę. Chcesz, aby Europa wróciła do korzeni. Zgłoś się do naszej kampanii” – zachęca Patryk Jaki na plakacie, który opublikował na swoim profilu na Facebooku.

Polityk reklamuje swoją działalność pod kontrowersyjnymi hasłami: „stop imigrantom”, „stop LGBT”, „walka z przestępczością” i „patriotyzm’.

Internauci krytykują nie tylko ton wypowiedzi – powstrzymywanie środowisk LGBT i imigrantów – ale też wytykają mu błąd językowy.

„Szkoda, że strajkują nauczyciele w szkołach podstawowych. Mogliby wyjaśnić Patrykowi Jakiemu, że walczy się >>w obronie Polski<<, a nie >>o obronę<<” – napisał na Twitterze dziennikarz Piotr Wieliński.


Tymczasem reżyser Andrzej Saramonowicz zwrócił uwagę na zabawny adres mailowy, podany do kontaktu: [email protected]

„Wybrać sobie mejla: trzypijaki!?????? Buahahahahahahahahaha! No, miszcz! No, krul! No, golden rablador!” – napisał.

Foto: Facebook

***

Saramonowicz uderza w Jakiego. „No, miszcz! No, krul! No, golden rablador!” – drwi reżyser
„No, miszcz! No, krul! No, golden rablador!” – drwi reżyser

Patryk Jaki. Polityk umieścił na plakacie dziwny adres mailowy

Reżyser drwi z polityka

źródło: fakt.pl