Anna Przybylska zmarła cztery lata temu, przegrywając walkę z rakiem. O polskiej aktorce słuch jednak nie zaginął. Co chwila padają w przestrzeni medialnej nawiązania do jej partnera, czy dzieci, którym przyszło dorastać bez mamy. Teraz światło dzienne ujrzało nietypowe nagranie Przybylskiej z czasów, gdy jeszcze chodziła do liceum.

Anna Przybylska w momencie śmierci była jedną z popularniejszych i rozpoznawalnych polskich aktorek. Zasłynęła z roli Marylki w „Złotopolskich”, występowała też w filmowych produkcjach, m. in. „Kariera Nikodema Dyzmy”. Czwarta rocznica śmierci Przybylskiej minęła 4 października. Portal jarzabpost.pl opublikował z tej okazji nieznane do tej pory wideo aktorki z… 1995 roku. Przybylska miała wówczas 16 lat i uczęszczała do gdyńskiego liceum, ale myślami zamiast w podręcznikach była już przy karierze modelki i aktorki teatralnej. To popłaciło – po latach jej pasja przekuła się na zawodowe życie. Przybylska sprawnie kierowała karierą, która koncentrowała się wokół aktorstwa.

Anna Przybylska wiele lat temu

Nagranie sprzed lat wzbudza ogromne zainteresowanie internautów. Wielu z nich spodobała się młodziutka Przybylska. Doceniają nie tylko urodę, z której zawsze słynęła, ale sposób wypowiadania się, czy nastawienie do życia. Z nagrania wynika, że Anna Przybylska… nie wyobrażała sobie wcześniej, że zostanie modelką. Sęk w tym, że nagranie pochodzi z castingu do agencji modelingu.

– O karierze modelki nigdy nie marzyłam i nigdy mi się to w głowie nie mieściło – mówiła znana później gwiazda z polskich seriali.

Opowiedziała też komisji, że kończy gdyńskie liceum im. Józefa Piłsudskiego i dalsze swoje plany wiąże ze szkołą teatralną w Krakowie.

– Modelką zostałam z przypadku. To co chcę robić ma powiązania z tym zawodem. Chcę wybrać się do szkoły teatralnej w Krakowie – powiedziała Przybylska. Uznała, że z modelowaniem „ma to coś wspólnego”. Licealistka wspominała też, że lubi zwiedzać świat i że mając na ten cel pieniądze rozpoczęłaby od Polski. Ta wypowiedź również ujmuje dzisiejszych internautów.

– Gdybym wygrała dużą sumę pieniędzy, to zaczęłabym od zwiedzania Polski. Chciałabym zwiedzić swoją ojczyznę. Jeśli zostałyby pieniądze, to chciałabym przeznaczyć je na charytatywny cel – powiedziała aktorka. Przybylska cieszyła się ogromną sławą. Oprócz pracy na planie spełniała się jako fotomodelka. Jako pierwsza Polka w latach 2004-2013 współpracowała z marką kosmetyków Astor. Zmarła w 2014 roku po długoletniej walce z rakiem. Osierociła trójkę dzieci (Oliwię, Szymona i Jana), które miała i wychowywała z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Aktorkę pochowano w grobie swojego ojca w Gdyni.


źródło: pikio.pl