Niespodzianki w finale „Tańca z gwiazdami”! Kto zaszczyci swoją obecnością finałowy odcinek?

Przed nami wielki finał 9. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. W ostatnim odcinku tego sezonu show Polsatu, na widzów czeka moc atrakcji! I nie chodzi jedynie o walkę pomiędzy Joanną Mazur a Tomaszem „Gimperem” Działowym o Kryształową Kulę, ale o gwiazdy, które wystąpią w programie. Kto zaszczyci swoją obecnością finałowy odcinek „Tańca z gwiazdami”?

Tęsknili za nim wszyscy – zarówno jurorzy, prowadzący, tancerze, jak i oczywiście wielbiciele „Tańca z Gwiazdami”. W finale znów zasiądzie w jurorskim fotelu, obok Iwony Pavlović, Oli Jordan i Andrzeja Grabowskiego. Powrót Michała Malitowskiego do programu to pierwsza z finałowych niespodzianek, która czeka na widzów. Czego jeszcze można się spodziewać?

Edyta Górniak w królewskim wydaniu

O jej zdolnościach wokalnych Elżbieta Zapendowska powiedziała krótko: to talent na skalę światową. Niemal 10 lat temu Edyta Górniak, w parze z Janem Klimentem brała udział w „Tańcu z Gwiazdami” i choć nie wygrała, to program wspomina bardzo ciepło. Tym razem nie zatańczy, lecz zaśpiewa i to wielki hit Whitney Houston „I have nothing”! Jej głos poniesie w wir walca dziesięć par, które pożegnały się już z programem. A jak przystało na wielką gwiazdę Edyta olśni publiczność nie tylko swoim głosem ale i zjawiskową kreacją oraz biżuterią. Plotkuje się, że diwa zaprezentuje się w „błyskotkach” wartych aż ćwierć miliona złotych, których bezpieczeństwa strzec będzie ochroniarz.

Plejada gwiazd w finale „Tańca z Gwiazdami”

Finałowe pary też będą mogły zatańczyć do przebojów gwiazd. Joannie i Janowi towarzyszyć będzie Margaret, zaś Tomkowi i Natalii Andrzej Piaseczny. To jednak wciąż nie jest koniec niespodzianek! Na parkiecie „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” zobaczymy niezwykłą parę taneczną. Luka i Jenalyn to pochodzący z Kanady reprezentanci stylu Ballroom Cabaret, czyli najbardziej teatralnej odmiany tańca towarzyskiego, charakteryzującej się dużą ilością figur akrobatycznych, podnoszeń i obrotów.

W finale zobaczymy jeszcze jedną parę mistrzowską. Widzowie Polsatu poznali ich podczas pierwszej polskiej edycji „World of Dance”, gdzie doszli do ścisłego finału. O kim mowa? O grupie Atom Mini – czterokrotnych mistrzach świata w tańcu nowoczesnym. Czy młodzi adepci tanecznej sztuki zachwycą i tym razem? Jak z kultowym przebojem Whitney Houston poradzi sobie Edyta Górniak? No i najważniejsze pytanie wieczoru: kto w końcu zgarnie Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną? O tym przekonamy się już w piątek, 17 maja!

źródło:fakt.pl