Niepokojące doniesienia o zdrowiu Emilii Krakowskiej. Trafiła do szpitala

Niepokojące doniesienia o zdrowiu Emilii Krakowskiej. Aktorka źle się poczuła podczas próby na scenie i została przewieziona do szpitala. Na szczęście, po przeprowadzeniu kompleksowych badań okazało się, że życiu aktorki nie zagraża niebezpieczeństwo, a chwilowa niedyspozycja była prawdopodobnie wynikiem przemęczenia.

Emilia Krakowska źle się poczuła podczas prób do spektaklu „8 kobiet” w warszawskim Och-Teatrze. Jak poinformował magazyn „Na żywo”, 79-letnia aktorka została natychmiast przewieziona do szpitala, gdzie poddała się kompleksowym badaniom, by wykluczyć udar czy zawał.

Na szczęście okazało się, że to prawdopodobnie tylko chwilowe przemęczenie i aktorka została wypisana do domu. Może wrócić do pracy, jednak musi się oszczędzać. W związku z tym, Och-Teatr zorganizował Emilii Krakowskiej zastępstwo. Będzie grała na zmianę z Elżbietą Jarosik. Sama aktorka zapowiedziała, że chce się pojawić na scenie już 7 czerwca. – To nie było nic poważnego. Czuję się naprawdę nieźle – skomentowała Emilia Krakowska w rozmowie z „Plejadą”.

Kim jest Emilia Krakowska?

Emilia Krakowska jest aktorką filmową i teatralną. Na swoim koncie ma także dużo ról w serialach. Widzowie pokochali ją jako Gabrielę w „Na dobre i na złe”, czy Natalię w „Pierwszej miłości”. Zagrała także m.in. w „Chłopach”, czy „Weselu”. Najczęściej można ją jednak spotkać w teatrze. W swojej długiej karierze występowała na deskach teatrów warszawskich: Powszechnego, Narodowego, Współczesnego, Rozmaitości. Grała też we Wrocławskim Teatrze Komedia, Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Teatrze Nowym w Słupsku i Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

Życzymy dużo zdrowia!

źródło: fakt.pl