Mąż gwiazdy TVN zmarł kilka dni temu na skutek wypadku na łodzi na jeziorze Kisajno. Teraz poznajemy nieoficjalnie przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Wiadomości na ten temat są bardzo smutne.

Mąż jednej z największych gwiazd telewizji TVN zginął w wypadku kilka dni temu. Dowiedzieliśmy się wówczas, że policja cały czas poszukuje Piotra Woźniaka-Staraka, który wypadł ze swojej łodzi na jeziorze Kisajno. Informacje na ten temat nie były zbyt optymistyczne, a wiele osób zaczęło tracić nadzieję na szczęśliwe zakończenie akcji.

Ostatecznie okazało się, że Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Szulim, nie przeżył tragicznego wypadku. Poinformowali o tym przedstawiciele prokuratury, którzy już od dłuższego czasu zajmują się sprawą. Wiele wskazuje na to, że już teraz poznaliśmy przyczyny odejścia mężczyzny. Informacje te są jednak póki co nieoficjalne.

Mąż gwiazdy TVN zginął w wypadku

Piotr Woźniak-Starak pływał swoją łodzią wraz z 27-letnią kobietą, gdy nagle doszło do wypadku. Najprawdopodobniej mężczyzna stracił kontrolę nad sterem i wypadł za burtę, podobnie jak jego znajoma. Jej udało się jednak dopłynąć do brzegu, dzięki czemu już po chwili odnalazła ją policja. Kolejne wiadomości ukazywały się ze sporym opóźnieniem.

Wszystko przez to, że długo nie można było potwierdzić śmierci syna miliarderów. Dopiero później wszystko zostało oficjalnie ogłoszone. Pojawiły się również nieoficjalne przyczyny zgonu producenta filmowego, które są wyjątkowo przykre. Są to wiadomości nieoficjalne, jednak niebawem powinniśmy usłyszeć wersję policji.

Mąż celebrytki najprawdopodobniej utonął

Pojawiły się wieści, że Piotr Woźniak-Starak najprawdopodobniej utonął w jeziorze Kisajno. Nieznaczna ilość alkoholu w wydychanym powietrzu odnalezionej rano kobiety wskazuje na to, że mężczyzna mógł również być pijany. Na ten moment takie wiadomości nie zostały podane przez policję.

Rodzina zmarłego wciąż nie odniosła się do wielkiej tragedii, w związku z czym wciąż nie usłyszeliśmy komentarza Agnieszki Szulim. Wiemy jedynie, że celebrytka bardzo przeżywa odejście męża i nie chce przebywać z nikim. Wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie zmieni się w najbliższym czasie.

źródło: pikio.pl