Nie mogłam uwierzyć, jak to lekarstwo dobrze działa na ból głowy. Potrzebne są tylko trzy składniki

Migreny potrafią skutecznie zatruć życie. Niestety, wciąż nie są do końca jasne przyczyny powstawania wyjątkowo męczących napadów bólu głowy, wiadomo za to, co skutecznie na nie pomaga! Wystarczy mieć w domu trzy tanie składniki, wymieszać je i wypić. Czytajcie dalej!

Zdaniem specjalistów, istotną rolę w walce z migrenami odgrywa odpowiedni poziom nawodnienia organizmu i elektrolitów. Zbyt niski poziom elektrolitów ma negatywny wpływ na nasze ciało, układ krążenia słabiej działa i pojawiają się bóle nerwowe i mięśni. Środki przeciwbólowe nie są najlepszym rozwiązaniem, lepiej sięgnąć po coś naturalnego!

1

Do przygotowania naturalnego lekarstwa potrzebne są: 1. Szklanka wody, 2. 2 łyżeczki soli morskiej lub soli himalajskiej, 3. Sok z dwóch świeżo wyciśniętych cytryn organicznych.

2

Przygotowanie jest proste- najpierw mieszamy sól z sokiem z cytryny, dodajemy wodę i od razu pijemy. Smak może i nie spodoba się każdemu, ale ostatecznie ma być skutecznie, a nie smacznie.

3

Dlaczego to działa? Otóż cytryna jest znanym źródłem witaminy C, a ponadto zawiera przeciwutleniacze i stymuluje neuroprzekaźniki. Sól himalajska zawiera aż 84 pierwiastki, elektrolity i minerały. Poprawia krążenie, stymuluje powstawanie serotoniny – hormonu szczęścia – i ostatecznie w krótkim czasie zwalcza uporczywą migrenę.

4

źródło: podaj.to