Na miłość nigdy nie jest za późno. Ryszard Rembiszewski (72 l.) na jesień swojego życia pozwoli usidlić się kobiecie. Jak udało się dowiedzieć „Super Expressowi” słynny Pan Lotto szykuje się do ślubu. – To prawda, żenię się – mówi nam z dumą przyszły pan młody. I trzeba brać z niego przykład!

Rembiszewski jest szczęśliwie zakochany. Choć popularny prezenter telewizyjny ma na koncie kilka stałych związków, tym razem wie, że ostatnia wybranka jest tą jedyną. I chce się żenić.
Wybranką serca pana Ryszarda jest Elżbieta Martinez. Parą są od ponad dwóch lat i choć wielokrotnie mówiło się o ich planach ślubnych, zdecydowali się zrealizować je dopiero w tym roku. Rembiszewski nie chce jednak zdradzać zbyt wielu szczegółów.

– To prawda, żenię się. Na pewno nie będzie to żaden pałac w okolicy Warszawy. Chcę, żeby uroczystość była skromna. Tylko w gronie najbliższych. To ma być nasz dzień – mówi „Super Expressowi. – Ślub będzie w tym roku – dodaje z radością w głosie.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, uroczystość odbędzie się w Hiszpanii, gdzie pani Martinez ma piękną rezydencję. Z racji tego, że Rembiszewski już raz się żenił, uroczystość nie może się odbyć w kościele. Będzie to ślub cywilny.

– Miałem żonę, z którą mam dwoje dzieci i troje wnucząt. Potem byłem w kilku stałych związkach, które potrafiły trwać latami – stwierdza pan Ryszard.
Parze młodej już teraz składamy gratulacje.

źródło:se.pl