Natalia Siwiec pod ostrzałem za to, co zrobiła swojemu 1,5 rocznemu dziecku. „Inteligencji mniej niż zero”

Natalia Siwiec musi radzić sobie z krytyką w związku z jej ostatnim zachowaniem. Celebrytka zdecydowała się na niecodzienny ruch wobec własnej córki, co spotkało się z ostrą krytyką internautów. Nie podoba im się postępowanie gwiazdy.

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec kilkanaście miesięcy temu informowała, że na świat przyszła jej córka. Mała Mia dziś ma już półtora roku i zaczyna bawić się z mamą. Kobieta zdecydowała się na bardzo niecodzienną zabawę, a następnie pochwaliła się swoimi planami w sieci. Nikt nie spodziewał się jednak, że zachowanie młodej matki spotka się z tak wielką kontrowersją.

Kobieta stwierdziła, że doskonałą zabawą będzie pomalowanie paznokci wraz z córką. Wydawało jej się, że spędzenie czasu w ten sposób z małą Mią będzie doskonałą metodą spędzenia wolnego czasu wspólnie, jednak internauci mieli zupełnie inne zdanie na ten temat. Natalia Siwiec wywołała lawinę negatywnych komentarzy i z pewnością następnym razem zastanowi się przed ponownym dzieleniem się zdjęciami z córką.

Natalia Siwiec pod ostrzałem po dodaniu zdjęcia

Mała Mia często pojawia się w mediach społecznościowych za sprawą Siwiec, która często chwali się swoją pociechą. Gwiazda postanowiła pójść zupełnie inną drogą, niż choćby Lewandowscy. Nie zakrywa twarzy swojego dziecka i nie stara się za wszelką cenę dbać o jego prywatność, próbuje wręcz pokazywać, że Mia jest częścią jej życia i nie ma zamiaru stronić od pokazywania jej twarzy w internecie.

Na jednym z ostatnich nagrań gwiazda pochwaliła się kolejnymi zabawami z córką. Z pewnością nie spodziewała się, że doczeka się tak wielu negatywnych komentarzy za sprawą jednego ze swoich pomysłów, przez który hejt kierowany jest również w stronę jej dziecka. Nikt nie twierdzi oczywiście, że Mia jest winna zachowaniu matki, ale sam fakt, że w sprawę zamieszane jest dziecko, spowodował wiele kontrowersji.

Natalia Siwiec dodaje zdjęcia z córką

Na materiałach dodawanych przez Natalię Siwiec na Instagramie widać, jak młoda Mia ma paznokcie pomalowane na czerwono. Spotkało się to z negatywną opinią internautów, którzy stwierdzili, że mała dziewczynka ma jeszcze czas na to, by zainteresować się makijażem i malowaniem paznokci, a teraz wygląda to tak, jakby najbardziej zależało na tym matce.

Pojawiły się nawet takie komentarze, które uderzają bezpośrednio w matkę dziewczynki.

– Oszalałaś? Ona nie ma nawet dwóch lat! Chcesz, żeby już teraz wyglądała jak ty?! – pisze jedna z internautek, wyrażając swoje zażenowanie.

– Malowanie paznokci dzieciom… w jakich czasach żyjemy? Powinnaś się nad sobą zastanowić, kobieto – pisze zdenerwowany mężczyzna.

Z pewnością od teraz Natalia Siwiec będzie dłużej myślała nad każdym wpisem, w którym obok niej pojawi się jej mała córeczka.

fot. Instagram – Natalia Siwiec

źródło: pikio.pl