Tańczyła w „Tańcu z Gwiazdami”, grywała w serialach, ma na swoim koncie dwie płyty. Mowa o Natalii Lesz, która na dłuższą chwilę zniknęła z polskiego showbiznesu. Artystka wraca do pracy! Natalia Lesz pojawi się w obsadzie nowego serialu pt. „Gabinet nr. 5”, który będzie można oglądać na antenie TV4.

Ponad dekadę temu wydawało się, że Natalia Lesz stoi u progu światowej kariery. Polka mieszkająca w Stanach, współpracowała z producentami światowej klasy, a teledyski do jej utworów miały budżety większe niż niektóre polskie produkcje serialowe.
Jej kariera nabierała tempa również w ojczyźnie. Szła jak burza przez konkursy wokalne, zdobywała nagrody za debiut roku w przeróżnych plebiscytach. Wystąpiła też w „Tańcu z Gwiazdami”. Co dla dziewczyny po szkole baletowej i treningu łyżwiarstwa figurowego, było jak spacer po parku. Razem z Łukaszem Czarneckim zajęli ostatecznie drugie miejsce. TVN zaprosił ją potem do programu „Mali Giganci” w roli opiekunki jednej z drużyn.

Natalia grywała również w serialach. W „Tancerzach” wcielała się w rolę Ingi Sawczuk. Jednak to było dokładnie osiem lat temu. Od narodzin córeczki w 2014 roku jej kariera wyraźnie wyhamowała. Natalia wyprowadziła się z Warszawy i skupiała się na macierzyństwie. Ale wszytko wskazuje na to, że zatęskniła za planami zdjęciowymi. Jak można wywnioskować z jej Instagrama Natalia pojawi się w obsadzie produkcji pod tytułem „Gabinet nr. 5” którą widzowie zobaczą na antenie TV4. Czy to zapowiedź powrotu do przemysłu rozrywkowego?