Natalia Kukulska tym razem kompletnie zaskoczyła swoich fanów. Znana z charakterystycznej fryzury wokalistka pokazała się na zdjęciu kompletnie odmieniona. Aż ciężko poznać, że to ta sama osoba.

Natalia Kukulska od zawsze miała swój charakterystyczny znak – gęste, ciemne loki, które podkreślały jej urodę. Po wielu latach pokazywania na scenie swoich charakterystycznych loków, 43-letnia wokalistka stwierdziła, że nadszedł najwyższy czas na zmiany. Zmieniła się nie do poznania.

Natalia Kukulska bez swoich charakterystycznych loków. Ciężko ją teraz poznać

Słynna wokalistka pochwaliła się swoją zmianą na Instagramie, gdzie towarzyszyła jej na zdjęciu artystka i bliska przyjaciółka – Patrycja Woy. Choć Natalia ukryła się pod czarnym kapeluszem, to nie dało się nie zauważyć przemiany, jaka odbyła się z jej fryzurą. Miała kompletnie proste włosy, ani śladu po lokach, ani nawet falach.

– Kto jak kto… ale my z Patrycją Woy, choć obie wariatki, perfekcjonistki potrafimy się zatrzymać dla siebie i dla najważniejszego. Żyć, by być, nie by mieć! Moja przyszywana siostra – Patunia! Blisko ze sobą ponad 40 lat! – napisała Natalia Kukulska pod zdjęciem.

Wokalistka nie skupiała się za specjalnie na swojej zmianie fryzury w poście, ale fani szybko to zauważyli. Post zebrał ponad 2,5 tysiąca polubień oraz blisko ponad 40 komentarzy.

Natalia Kukulska nie mogła ukryć zmiany fryzury przed fanami

Fani szybko zauważyli zmianę na głowie znanej wokalistki. W komentarzach na portalach celebryckich szeroko komentowali i dyskutowali na temat fryzury Kukulskiej. Portal „Plotek” stwierdził nawet, że Natalia Kukulska przypomina teraz znaną projektantkę, Malwinę Wędzikowską. Nie wszyscy zgadzali się z tą oceną.

– Moim zdaniem ma fryzurę jak Anna Kowalska albo może jak Barbara Nowak – napisała internautka.

Opinie fanów na temat tego, czy wokalistce lepiej we włosach kręconych, czy też w prostych, były podzielone. Niektórzy doszukiwali się także inspiracji – kto mógł na tyle zaimponować zasłużonej artystce, aby ta chciała podebrać coś z czyjegoś image?

– Lepiej wygląda w prostych włosach, w poprzednich jak zaniedbany spaniel – skomentowała internautka.

– Wcześniej upodobniła się z tymi lokami do Ramony Rey, a teraz raczej przypomina wokalistkę z Banda i Wanda – napisała użytkowniczka.


źródło: pikio.pl