Natalia Kukulska: „W szpitalu przeżyłam traumatyczną sytuację”. Dlaczego tak się stało? Co mówi o tym Natalia?

Natalia Kukulska (43 l.) była pierwszą gwiazdą, która zdecydowała się opublikować zdjęcie nowo narodzonego dziecka w internecie. Wiąże się z tym jednak pewna traumatyczna sytuacja.

Fakt, iż gwiazdy pokazują swoje maluchy w mediach społecznościowych, nie jest dzisiaj niczym nadzwyczajnym. Kilka lat temu było to jednak pewne novum. Okazuje się, że prekursorką tego zjawiska jest Natalia Kukulska.

W rozmowie z reporterką śniadaniówki wokalistka wyjaśniła, że wpływ na taką decyzję miała pewna kłopotliwa sytuacja, która przydarzyła jej się w szpitalu.

„My to zrobiliśmy po prostu z rozmachem, jak para królewska, żeby nie było wątpliwości” – żartuje. „W szpitalu przeżyłam traumatyczną sytuację. Zostałam napadnięta przez paparazzich, którzy wtargnęli do mojego pokoju szpitalnego. Nawet nie chcę o tym mówić, bo długo się to za mną ciągnęło” – mówi w wywiadzie dla „Dzień dobry TVN”.

Po przykrym incydencie wokalistka postanowiła więc pokazać dziecko na konferencji prasowej promującej nową płytę. Miała nadzieję, że natrętni paparazzi w końcu dadzą jej spokój i nie będą „pchać się na płot czy do ogrodu”.

Dzisiaj o swoich dzieciach, Janku i Ani, mówi coraz chętniej. Syn jest już pełnoletni, gra na perkusji i swoją przyszłość wiąże z muzyką. Podobnie 14-letnia Ania, która uczy się śpiewu w Akademii Musicalowej.

https://www.instagram.com/p/Bwu80RrFGlP/?utm_source=ig_embed

źródło: pomponik.pl