Natalia Kukulska, po długim czasie pokazała zdjęcie z córką. Ta niezwykle rodzinna fotografia rozczuliła fanów artystki. To właśnie oni niemal natychmiast wpis zalali uroczymi komentarzami. Zobacz co napisali.

Natalia Kukulska to gwiazda, która bardzo chroni życie prywatne. Piosenkarka w wywiadach raczej nie wypowiada się na temat najbliższych i już dawno grubą kreską oddzieliła zawodowe projekty od życia rodzinnego. Co jakiś czas artystce zdarza się jednak zrobić wyjątek i odsłania kulisy prywatnego świata w social mediach.

Tak było też 1 czerwca, kiedy to artystka z okazji Dnia Dziecka ze światem podzieliła się niezwykle uroczym zdjęciem. Po długim czasie pokazała Laurę, najmłodszą córeczkę jej i Michała Dąbrówki. Na fotografii piosenkarka trzymała dziewczynkę w ramionach:

Rok temu o tej samej porze… Dzień dziecka niech się święci… Niech one, te dzieci, nie rosną tak szybko! – skomentowała zdjęcie gwiazda.

Córka Natalii w styczniu skończyła dwa latka. Nic więc dziwnego, że urocze zdjęcie w ramionach mamy rozczuliło fanów:

Ale uroczo
Śliczne zdjęcie. Kocham!
Przeurocze to zdjęcie
Dodajmy, że artystka i jej mąż wspólnie wychowują także 19-letniego Jana i 14-letnią Annę. Piosenkarka w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że czas spędzany z trójką dzieci dostarcza jej niezapomnianych wrażeń:

Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. W ogóle taki fajny moment. Patrze na tą swoją słodką Laurkę i na moje dzieci i czuję radość – przyznała w jednym z wywiadów.

Zobaczcie, jak śliczna jest najnowsze zdjęcie małej Laury.

https://www.instagram.com/p/ByJKvr8ox2t/?utm_source=ig_embed

 

źródło: jastrzabpost.pl