„Nasz nowy dom”. Ten dom zagrażał życiu 4-osobowej rodziny! Ekipa Katarzyny Dowbor pomogła rodzinie z Lisewa

W kolejnym odcinku programu prowadzonego przez Katarzynę Dowbor, ekipa remontowa pomogła rodzinie z Lisiewa. W województwie kujawsko-pomorskim mieszka czteroosobowa rodzina, a w niej ciężko chora córka. Zobaczcie, jak z dziurawym dachem i grzybem na ścianach poradzili sobie remontujący!

Rodzina z Lisiewa to pan Tadeusz i pani Danuta wychowujący dwie córki: Zuzię (14 l.) i Dominikę (12 l.). Młodsza dziewczynka choruje na cukrzycę. Jej mama opiekuje się córką nie tylko w domu, ale też w szkole – głównie wykonuje zastrzyki i bada poziom cukru. Młodsza córka jest jeszcze za młoda aby samodzielnie wykonywać te czynności.

Czteroosobowa rodzina mieszkała w zniszczonym, ciasnym domu. Rodzice nie mieli swojego pokoju, a przechodnie pomieszczenia były otoczone grzybem na ścianach. Dodatkowo, toaleta była jednocześnie kotłownią co stwarzało niebezpieczeństwo. Mimo trudności, ekipa remontowa uporała się z nieustawnym budynkiem. Podczas prac budowlanych, Katarzyna Dowbor zabrała rodzinę na plan „Tańca z gwiazdami”. Poznali tam tancerzy i uczestników. Mogli też spędzić razem trochę czasu. Wyjątkowe atrakcje spodobały się dziewczynkom. Jednak prawdziwą radość, przysporzył rodzinie nowy dom.

Przedpokój przed

Przedpokój po

Pokój dzieci przed

Pokój dzieci po

Pokój przed

Pokój po

źródło: se.pl