W piątek (12 lipca) telewizja Polsat News wyemitowała szokujące nagranie, którym grupa nastolatków „pochwaliła się” w sieci. Na filmie widać, jak bezwzględni chłopcy zmuszają młodszego kolegę do całowania ich butów. Po serii upokorzeń, agresywnych gestów i kopnięć, napastnicy wrzucają rower przestraszonego dziecka do wody. O zdarzeniu poinformowani zostali już policjanci z Białej Podlaskiej.

Jak podaje Polsat News, jeden z agresorów opublikował nagranie w mediach społecznościowych. Na filmie ofiara jest uległa i przerażona. Cofa się, prosząc o zaprzestanie dalszych ataków. – Całuj te buty! No całuj! – rozkazują napastnicy, grożąc, że inaczej „roweru nie będzie”.

W tle słychać śmiechy. Wideo nie pozostawia wątpliwości, że sprawcy doskonale się bawią, upokarzając słabszego chłopca. Mimo że ten wykonuje ich polecenia, rower ląduje w wodzie. Film kończy się, gdy poniżane dziecko próbuje wyciągnąć jednoślad na brzeg.

Dziennikarze stacji Polsat News przekazali w piątek nagranie policjantom. – W tej chwili musimy sprawdzić prawdziwość nagrania. Funkcjonariusze ustalą też, kto jest na materiale wideo. Sprawą się już zajmujemy – przekazała portalowi bp24.pl podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

źródło: se.pl