Najładniejsze nogi „Tańca z gwiazdami” już znamy. Pierwsza nota 10 w obecnej edycji

„Pytanie na śniadanie” pomogło szerszej publiczności poznać tę prezenterkę, która dopiero niedawno zaczęła na poważnie rozwijać swoją karierę. Teraz można powiedzieć, ze odniosła kolejny sukces, lecz na niego innym polu. Od dziś jest posiadaczką zaszczytnego tytułu posiadaczki najładniejszych nóg „Tańca z Gwiazdami”.

„Pytanie na śniadanie”, w którym objęła funkcję prowadzącej pod koniec lipca 2018 roku pomogło publiczności zapoznać się lepiej z jej osobą oraz po prostu polubić tę sympatyczną kobietę. Gdy została zaproszona do wzięcia udziału w najnowszej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, widzowie zgodnie twierdzili, że to dla niej duża szansa, choć nikt nie dawał jej wielkich nadziei na zwycięstwo. Jak się okazało Tamara Gonzalez Perea zaskoczyła nie tylko jurorów i swoich fanów, ale także miliony widzów przed telewizorami.

Jej występ w parze z Rafałem Maserakiem wzbudził powszechny zachwyt wśród publiczności, która wstrzymując oddech patrzyła na wyczyny na scenie wirującej w tańcu pary. Nawet jurorzy byli szczerze zachwyceni. Po raz pierwszy w tej edycji programu padła maksymalna możliwa ocena.

Prezenterka TVP wzbudziła zachwyt występem

Występ Tamary Gonzalez-Perei i Rafała Maseraka nagrodzony został gromkimi brawami. Wiele osób było zachwyconych nie tylko samym tańcem, ale przede wszystkim postawą tancerki, która zademonstrowała dużą sprawność fizyczną, podczas kolejnych kroków niemal nie robiąc szpagatów.

Kiedy stanęli przed jurorami, czekając na werdykt, z ich twarzy nie schodziły uśmiechy. Powszechny śmiech uznania wzbudził komentarz Oli Jordan, która bez ogródek stwierdziła, że wszyscy zazdroszczą jej tych nóg. Jeszcze większy wybuch śmiechu wśród widowni wywołał komentarz Andrzeja Grabowskiego, że on też ich zazdrości.

Andrzej Grabowski, jako jedyny mężczyzna wśród jurorów, po rezygnacji Michała Malitowskiego, nie mógł nie docenić uroku tak prezentującej się w tańcu kobiety. Z czystym sercem dał ocenę 10, a więc najwyższą z możliwych. To pierwsza taka ocena w tej edycji programu.

Pytanie na śniadanie przyciągnie nowych widzów?

Wiele wskazuje na to, że po tak zmysłowym tańcu, reakcji publiczności i świetnej ocenie, program TVP Pytanie na śniadanie przyciągnie przed ekrany znacznie więcej widzów niż zwykle. Wszyscy będą chcieli zobaczyć na żywo nogi, tak docenione przez Andrzeja Grabowskiego.

Tamara Gonzalez Perea jest bez wątpienia objawieniem tej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jednak zgrabne nogi nie wystarczą jej na zwycięstwo w programie. O dalszych losach młodej prezenterki zadecydują widzowie.

źródło: pikio.pl